dundulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dundulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dundulis“.

Japonijoje bus atidaryta „Dundulio“ alaus darykla, į šią šalį – eksportuojami „Dadu“ ledai

Alkoholinių gėrimų gamybos ir prekybos bendrovė „Panevėžio alus“ Japonijoje ketina atidaryti prekinio ženklo „Dundulis“ alaus daryklą. Taip pat pramoniniu kiekiu į šią Azijos šalį bus pradėti eksportuoti  „Vikedos“ valdomo prekės ženklo „Dadu“ ledai. „Panevėžio alaus“ direktorius Žilvinas Nemeikšis BNS teigė, jog įmonė bendradarbiauja su Japonijos metalo, nekilnojamojo turto ir maisto produktų prekybos įmone „Tokai Trade“, kuri ir skiria finansavimą daryklos atidarymui šioje šalyje.
2024-05-13

Dundulis: norint žymėti Rusijoje veikiančių verslų prekes būtina tiksli informacija:

Iš Rusijos nepasitraukusių gamintojų produkciją Lietuvos prekybos centruose būtų galima žymėti tik tuo atveju, jeigu egzistuotų oficialus tokių verslų sąrašas, sako prekybos tinklo „Norfa“ savininkas Dainius Dundulis. Jo teigimu, šiuo metu apie įmones, kurios dar nepasitraukė iš Rusijos rinkos, dažniausiai skelbiama remiantis gandais.
2023-06-27

Majauskas netiki, kad su prekybininkais įmanoma susitarti dėl kainų įšaldymo

Svarstant, kaip galima būtų sumažinti sparčiai augančias maisto kainas, pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata nesustabdytų produktų brangimo, o tik padidintų prekybos centrų pelnus, sako Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas. Geros valios susitarimą su verslu siūlantiems politikams jis atsako netikintis, kad su prekybininkais būtų įmanoma susitarti dėl kainų įšaldymo.
2022-10-14

Grįžta prie parduotuvių darbo laiko: „Norfa“ vadovas siūlo dirbti ne visą savaitgalį

Elektros, logistikos ir kitoms išlaidoms augant viešoje erdvėje vis dažniau pasigirsta siūlymų ar idėjų, padėsiančių sutaupyti. Prekybos tinklai jau ėmėsi tam tikrų iniciatyvų mažinant apšvietimą, reklamas ar nebūtiną šaldymą, tačiau kilo dar viena idėja – nedirbti sekmadieniais. Tokie siūlymai prieš kurį laiką buvo pateikti ir Seime. Jais buvo siekiama ne tik suvaldyti pandemiją, bet ir leisti darbuotojams pailsėti.
2022-10-14

Milijonines sąskaitas už elektrą gavę verslininkai: tokius pinigus mokėti yra neįmanoma, nesugebėsime konkuruoti

Elektros kainoms nemažėjant, Lietuvos verslas nesugebės konkuruoti su užsienio verslu, sako stambūs šalies verslininkai. Verslai jau dabar ieško trumpalaikių ir ilgalaikių priemonių šiai krizei spręsti. Apie vieną didžiausių energijos krizių per kelis dešimtmečius verslininkai kalbėjo TV3 laidoje „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“. Pastebi konkurencijos problemą „Linas Agro Group“ priklauso daugybė paukštynų.
101 2022-09-15

Prekybininkams stebint kainų stabilizavimą kiti verslai sako, kad jos dar augs

Prekybininkams teigiant, kad maisto prekių kainos stabilizavosi, kai kurie politikai ir toliau siūlo gerokai mažinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) maistui. Transporto ir žemės ūkio atstovai sako, kad kainoms Lietuvoje didelės įtakos daro ir tai, kad Lietuva neįsiveža pigesnių ukrainietiškų produktų ir žaliavų. Anot jų, karas ir brangstantys pervežimai toliau augins maisto ir kitų prekių kainas.
2022-05-19

Mažinti PVM Dundulis siūlo tiems produktams, dėl kurių lietuviai važiuoja į Lenkiją

„Norfos“ įmonių grupės pagrindinis akcininkas Dainius Dundulis portalui vz.lt pareiškė, kad kaimyninėje Lenkijoje nuo vasario laikinai panaikinus pridėtinės vertės mokestį (PVM) visiems maisto produktams, reikšmingai prastėjo Lietuvos prekybininkų pozicijos. Pasak jo, išsaugoti Lietuvoje uždirbtus pinigus padėtų sprendimas mažinti PVM bent tiems produktams, dėl kurių ryžtamasi važiuoti į kaimyninę šalį, – mėsai, alkoholiniams gėrimams.
2022-01-28

Atlyginimai ir toliau sparčiai auga: vieni darbdaviai džiaugiasi, kiti – įspėja apie artėjančią krizę

Atlyginimai šiemet augo daugiau nei 10 proc. Vieni darbdaviai tokiu augimu džiaugiasi ir sako, kad gaudami daugiau pinigų gyventojai daugiau jų išleidžia ir vartojimui. Kiti tuo metu įspėja, kad ateityje galime sulaukti krizės ir darbuotojų atleidimų. Ekonomistai atlyginimų augimą irgi vertina dvejopai. Turto valdymo bendrovės „INVL Asset Management“ vyriausioji ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė pastebėjo, kad lietuvių pajamos toliau dviženkliais tempais vejasi ES vidurkį.
2021-09-06

Prekybos tinklo „Norfa“ apyvarta padidėjo 11 proc.

Vieną didžiausių Lietuvoje prekybos tinklų „Norfa“ valdanti bendrovė „Norfos mažmena“ pernai gavo 559,073 mln. eurų pajamų – 10,6 proc. daugiau nei užpernai (505,486 mln. eurų). Bendrovės grynasis pelnas per metus padidėjo 20,7 proc. iki 12,271 mln. eurų, nurodoma Registrų centrui pateiktoje ataskaitoje. „Faktas, kad (apyvarta – BNS) yra truputį didesnė nei planavome.
2021-06-01

„Norfai“ 72 tūkst. eurų bauda skirta teisingai – teismas

Mažmeninės prekybos tinklą „Norfa“ valdančiai bendrovei „Norfos mažmena“ teisingai skirta 72 tūkst. eurų bauda, galutinai nusprendė teismas.  Konkurencijos taryba įmonę nubaudė už tai, kad ji ir jos savininko Dainiaus Dundulio valdoma „Rivona“ sutartyse su maisto prekių ir gėrimų tiekėjais reikalavo sumokėti už pardavimo skatinimą.   Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) trečiadienį paliko nepakeistą pirmos instancijos teismo sprendimą, pranešė Konkurencijos taryba.
2021-05-06
REKLAMA
REKLAMA

Be elektros likęs „Norfos“ vadovas Dainius Dundulis: gyvenu benamio gyvenimą

Be elektros jau antra ar netgi trečia gyvena dalis Lietuvos gyventojų. Ne išimtis Vilniuje, Antakalnio mikrorajone gyvenantis prekybos tinklo „Norfa“ vadovas Dainius Dundulis. Jis skaičiuoja, kad namuose elektros nėra jau trečia para ir piktinasi Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) abejingumu. „Suprantu, kad atsitinka įvairių nelaimių, avarijų, egzistuoja force majeure (nenugalima jėga, – red. past.
2021-01-28

„Norfos mažmenai“ – 72 tūkst. eurų bauda už nesąžiningą pardavimų skatinimą

Mažmeninės prekybos tinklą „Norfa“ valdančiai bendrovei „Norfos mažmena“ Konkurencijos taryba skyrė 72 tūkst. eurų baudą už tai, kad ji ir jos savininko Dainiaus Dundulio valdoma „Rivona“ sutartyse su maisto prekių ir gėrimų tiekėjais numatė reikalavimą sumokėti tam tikras sumas už pardavimo skatinimą. Konkurencijos tarybos teigimu, bendrovės pažeidė Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymą.
2019-09-12

Sėkmės raktas. Dainius Dundulis atvirai: šiandien sąlygos kurti verslą – fantastiškos

Naujienų portalas tv3.lt tęsia laidų ciklą „Sėkmės raktas“. Turtingiausi šalies žmonės, žinomi verslininkai ir įmonių vadovai dalinsis savo asmenine patirtimi, kaip jiems pasisekė uždirbti pirmąjį milijoną, kaip pavyko pasiekti verslo aukštumų. Dainių Dundulį galima apibūdinti kaip žmogų, kuris giriasi ne žodžiais, o darbais. Jis valdo vieną iš keturių didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje, o jo įmonė tyliai, bet užtikrintai didina apyvartą ir pelną.
2017-01-26

Mažųjų aludarių revoliucija Lietuvoje

Vos prieš kelerius metus būtų buvę keista išgirsti ką nors užsisakant alaus neįprastais lietuviškais pavadinimais „Varniukai“ ar „Dundulis“. Dabar tai nustebintų retą. Nuopelnai už šiuos pokyčius tenka pasaulinei mažųjų aludarių revoliucijai. Esame aludarių kraštas ir šį gėrimą verdame dar nuo XVII amžiaus, tačiau gilias tradicijas ir turtingą istoriją turinčios mūsų kaimų alaus daryklos dar visai neseniai nebuvo matomos toliau savo vietovės ribų.
2013-04-18
Į viršų