SEB pristatė naujovę: grynieji užsienyje bus nemokami

SEB bankas paslaugų planais besinaudojantiems privatiems klientams pasiūlys naujovę. Nuo šiol prireikus grynųjų pinigų, klientai galės naudotis turimu nemokamu grynųjų pinigų limitu pasiimdami pinigus iš bet kurio pasaulio bankomato. Šis pokytis įsigalios nuo kitų metų vasario 8 d., rašoma banko pranešime spaudai. 

„Norėdami, kad mūsų klientai, kurie, kaip pastebime, vis aktyviau naudojasi ir atsiskaito mokėjimo kortelėmis, patirtų kuo mažiau nepatogumų, kai kartais jiems visgi prireikia grynųjų pinigų, sudarysime galimybę naudotis nemokamu grynųjų pinigų paėmimo limitu bet kuriame pasaulio bankomate“, – komentuoja SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vaidas Žagūnis.

Šis pokytis, pasak banko atstovo, yra svarbiausias, susijęs su peržiūrėtu banko kainynu, kuris įsigalios nuo kitų metų vasario 8 dienos. Paslaugų planais šiuo metu naudojasi beveik pusė milijono privačių SEB banko klientų. Priklausomai nuo pasirinkto plano klientai gali naudotis nuo 100 iki 1 000 eurų siekiančiu grynųjų pinigų paėmimo per mėnesį limitu, o populiariausio plano „Sumanu“ naudotojai – 550 eurų dydžio limitu.

„Pokytis yra aktualus ir tiems klientams, kurie vis dažniau dėl darbo reikalų ar poilsiaudami keliauja po užsienio šalis, nes jiems nebereikės iš anksto rūpintis ir išsikeisti užsienio valiutos. Reikalingų grynųjų smulkioms išlaidoms eurais ar vietine valiuta jie visada galės pasiimti jau nuvykę į bet kurią pasaulio šalį“, – pastebi V. Žagūnis.

SEB bankas atkreipia dėmesį, kad kai kurie užsienio bankai atskirais atvejais gali taikyti savo papildomus įkainius už operacijas, atliekamas jų bankomatuose. 


Rašyti komentarą...
N
Nu jau
2018-11-20 10:00:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
.....nemokamas sūris , tik pelėkautuose.....
Atsakyti
0

S
Se
2018-11-20 10:50:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užsienio bankai ir taip neima pinigu už issigryninoma tik lietuvos bankai lupa po 10e
Atsakyti
0

R
Revolut
2018-11-20 14:27:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
SEB kaip ir kiti bankai jaučia, kad žmonės naudojasi alternatyvomis, nes su mokesčiais tai tikrai perlenkta lazda. Jeo reikia išsigryninti pinigų užsienyje, tuomet naudojiesi Revolut ar Mr. Tango paslaugomis. Kortelės yra visiškai nemokamos. Galima išsigryninti 200€ per mėnesį menokamai. Mokant alternatyviomis kortelėmos nereikia bankui mokėti valiutos konvertavimo mokesčio, kuris siekia 2-2,5%, priklausomai nuo banko. Apie nepalankų valiutos kursą aš net nekalbu. Revolut konvertuoja momentiniu biržos kursu be jokių papildomų mokesčių. SEBas ieškodamas kaip išmelžti iš klientų daigiau, ėmė ir apmokęstino grynųjų išdavimą Latvijoje ir Estijoje, kas ankščiau buvo nemokama paslauga. Desperacijos vedami veiksmai, paverčiami kaip pastangos dėl klientų :). Bet daugumas tomis pasakomis netiki. Revolut or Mr. Tango yra puiki alternatyva tradicinės bankininkystės paslaugoms, kurios baigia devintą kailį nulupti nuo kiekvieno kliento. Ir viskas tik dėl mūsų, gerbiamų banko klientų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų