SEB banko klientams paskelbė svarbią žinią

SEB banko klientai Lietuvoje jau gali įsigyti naują kredito kortelę „MasterCard World Elite“, o banko privačiosios bankininkystės klientai ja galės naudotis kartu su paslaugų planu „Elite“. Su šia kortele galima ne tik atsiskaityti, ji suteikia ir įvairių papildomų naudų daugelyje pasaulio šalių.

Naujoji kredito kortelė „MasterCard World Elite“ daugiausiai orientuota į privačiosios bankininkystės klientus, bet ją užsisakyti gali ir kiti privatūs banko klientai. Kortelės turėtojams be asmeninio padėjėjo paslaugos, suteikiamas didesnis nei įprastai kelionės užsienyje draudimas, nemokama greitoji keleivių patikra Vilniaus, Rygos ir Talino tarptautiniuose oro uostuose, specialūs kelionių agentūros pasiūlymai, „Priority Pass'“ kortelė, leidžianti naudotis verslo klasės laukiamosiomis salėmis daugiau nei 700 tarptautinių oro uostų, taip pat šios kortelės turėtojai SEB banko skyriuose aptarnaujami pirmumo teise.

Šios kredito kortelės turėtojas gali naudotis iki 15 000 Eur siekiančiu kreditu.

SEB bankas vasario mėnesį privačiosios bankininkystės klientams taip pat pristatė naują paslaugų planą „Elite“, kurį užsisakę klientai gali ne tik naudotis privačiosios bankininkystės paslaugomis, patogiai tvarkyti kasdienius finansus, bet ir išbandyti „MasterCard World Elite“ kredito kortelės teikiamus privalumus už fiksuotą mėnesio mokestį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų