Didžiausia Lietuvos farmacijos bendrovė „Sanitas“ antradienį pranešė, kad įsigijo Lenkijos medicininių tepalų gamintojo „Homeofarm“ 100 % akcijų paketą.

Sandorio vertė - 10,9 mln. Lenkijos zlotų. Akcijų pirkimo – pardavimo sutartis buvo pasirašyta tarp „Sanito“ dukterinės įmonės „Jelfa“ ir įmonės „Hand – Prod“. Bendrovė Vienna Capital Partners išskirtinėmis teisėmis veikė kaip įmonės „Hand – Prod“ finansinis patarėjas sudarant šį sandorį.   

„Homeofarm“ gamykla yra Gdansko mieste. Įmonės pardavimai 2007 metais siekė 6,65 mln., EBIDTA 1,6 mln., o grynasis pelnas 1,1 mln. Lenkijos zlotų. Apie 70 % pajamų „Homeofarm“ gauna iš 8 nuosavų produktų ir 30 % - iš kontraktinės gamybos bei kitų paslaugų. Įmonėje dirba 16 žmonių.

„Homeofarm“ produktų portfelis atitinka mūsų verslo strategiją. Iki šiol kai kuriuos produktus vystėme savo jėgomis, o šis įsigijimas leis mums greičiau papildyti savo dermatologijos portfelį,“ – sakė „Sanito“ generalinis direktorius Saulius Jurgelėnas. „Tikimės pasinaudoti daugeliu naujų sinergijų 2009 metais“, - pridūrė vadovas.

Pagrindiniai „Sanito“ akcininkai yra investicijų bendrovė „Invalda“ bei investicijų fondai „Amber Trust II SCA ir Citigroup Venture Capital International Jersey. Sanito akcijos kotiruojamos Vilniaus vertybinių popierių biržos Oficialiajame sąraše.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų