saulius jurgelėnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius jurgelėnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius jurgelėnas“.

DAKARORAMA 2024 – laidoje svečiuojasi ilgametis Dakaro dalyvis Saulius Jurgelėnas

Portalas tv3.lt kviečia pasinerti į nenuspėjamų Dakaro maratoną su specialia laida – DAKARORAMA 2024, kurioje kasdien bus aptariami svarbiausi lenktynių dienos įvykiai. Šįkart Dakare dienos pertrauka, tad studijoje viešėjo puikiai lenktynių sirgaliams pažįstamas veidas Saulius Jurgelėnas. Laidos kasdien pradžia – 21.30 val.
2024-01-13

Saulius Jurgelėnas turi receptą, kaip lietuviams užkopti į Dakaro TOP10

Įveikęs ne vieną Dakaro ralį, perkasęs ne vieną dešimtį kilogramų dykumų smėlio, pakeitęs daugybę pramuštų padangų ir ne kartą nugesinęs įsikarščiavusį pilotą, verslininkas ir šturmanas Saulius Jurgelėnas pastaruoju metu matomas ne lenktyninėje technikoje. Važiuoti tik dėl finišo, prisipažino jis „Dakaro istorijų“ parodoje Vilniaus „Automuziejuje“, nebeįdomu, bet receptą kaip lietuviams užkopti rezultatų lentelėje aukštyn, jis turi.
2024-01-08

Ne vieną Dakaro ralį įveikęs Saulius Jurgelėnas papasakojo, ko galima laukti šiemet

Dakaro ralis tuo ir žavus, kad niekada nežinai, ko laukti, o šiųmečiame staigmenų turėtų netrūkti. Bent jau tuo tiki verslininkas ir ilgametis Dakaro ralio šturmanas Saulius Jurgelėnas, smalsuolius, norinčius pasiklausyti dar negirdėtų istorijų, sausio 6-ąją, šeštadienį, 13 valandą kviečiantis į Vilniaus „Automuziejų“, kuriame vyksta paroda „Dakaro istorijos“. Susitikimas su puikiai sunkiausias pasaulyje bekelės varžybas išmanančiu S. Jurgelėnu įvyks kaip tik tada, kai šiųmetis iššūkis bus tik ...
2024-01-03

Vilniaus „Automuziejuje“ – galimybė pasiklausyti buvusio Vaidoto Žalos šturmano Dakaro ralio istorijų

Jau daugiau nei dešimtmetį egzistuoja tradicija: iškart po Naujųjų metų šalies automobilių sporto gerbėjai neatplėšia akių sekdami, kaip lietuviai kovoja sunkiausiose pasaulio bekelės varžybose — Dakaro dalyje. Tik mažai kas atkreipia dėmesį, kad kol tautiečiai laido fejerverkus, sveikina vieni kitus prasidėjus dar vieniems metams ir švenčia prie vaišėmis nuklotų stalų, lenktynininkams šito neregėti. Tiesą sakant, pastaruosius kelerius metus net ir sąlygų švęsti nebėra.
2023-12-29

Vaidoto Žalos mintyse – baseino pramogos ir ilgas miegas

Penktadienį Saudo Arabijoje vykęs Dakaro ralio šeštasis greičio ruožas žymėjo varžybų pusiaukėlę ir po šio greičio ruožo dalyviai turės poilsio dieną. Nors motociklams ir keturračiams šis greičio ruožas tęsėsi vos 100 kilometrų, nes dėl lietaus ir automobilių bei sunkvežimių sugadintos trasos greičio ruožas jiems buvo atšauktas, tačiau automobiliai, sunkvežimiai, motobagiai ir prototipai sėkmingai įveikė 348 kilometrus trasoje, kurioje vakar važiavo tie patys motociklai ir keturračiai.
2022-01-07

Vaidoto Žalos liaupsės šturmanui: „Kaip jis ten susigaudo – aš nežinau“

Ketvirtadienį Saudo Arabijoje tęsiasi Dakaro Ralis, kuriame šiandien dalyviai turėjo įveikti kilpines trasas Rijadoje. Šį kartą su automobiliais kartu važiavo tik sunkvežimiai, motobagiai ir prototipai, tuo tarpu motociklai ir keturračiai važiavo kita kilpine trasa. Viso automobiliai turėjo nuvažiuoti 395 km,, kuriuos Vaidotas Žala ir jo šturmanas Paulo Fiuza įveikė per 4 val. 8 min. 32 sek. bei nuo lyderio atsilikę 15 min. 4 sek. užėmė 15-ą vietą.
2022-01-06

Vaidotas Žala atskleidė svarbius pokyčius prieš Dakarą – naują komandos pavadinimą ir pakeistą „Mažylio“ variklį

Ketvirtadienį, lapkričio 18-ąją, įvykusio oficialaus pristatymo metu Vaidotas Žala atkleidė svarbiausias naujienas prieš artėjantį Dakaro ralio maratoną. Pritraukus naują stiprų rėmėją komanda jau 2022 metų Dakare dalyvaus „Teltonika Racing“ pavadinimu. Antra svarbi žinia – naujos kartos variklį gavęs „ Mažylis“ bus ne tik dar greitesnis, bet ir patikimesnis. 2022 metų Dakare šalia V. Žalos šturmano vietoje vėl sėdės Paulo Fiuza.
2021-11-18

„Aurum 1006 km“ lenktynėse debiuto laukia Žala: nustebino siaurumas

Palangos žiede smėlio nė su žiburiu, bet sunkiausius ralius įveikinėjantys autosporto profesionalai išbando save ir „Aurum 1006 km“ lenktynėse. Štai „Bunasta Savesta Consulting“ ekipą atstovauja Dakare geriausiai žinomas Vaidotas Žala. 2020-aisiais V. Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas įsirašė į Lietuvos Dakaro ralio istoriją. Duetas tapo pirmuoju ekipažu laimėjusiu etapą šiame ralyje.
2021-07-16

„Bunasta-Savesta“ komandos vadovas Saulius Jurgelėnas: „Pirmieji važiavimai buvo labiau pažintiniai“

Jau ketvirtadienį laikinoje Palangos lenktynių trasoje prasidėjo sportinių automobilių burzgimas ir ratų sukimas trasoje. Vakar komandos turėjo bendrai pusantros valandos praktikos laiko, kuriuo metu buvo galima treniruotis. „Bunasta-Savesta“ komanda, kuriai tokia sudėtimi, kokia važiuoja šiemet, tai antrasis startas lenktynėse, o pirmieji praktikos važiavimai praėjo be jokių nesklandumų ir buvo, pasak komandos narių, tikrai produktyvūs bei naudingi.
2021-07-16

Jurgelėnas apie vadovo vaidmenį lenktynių komandoje: „Gali būti liberalus, gali būti despotas“

Visiems, besidomintiems automobilių sportu, tikrai aišku ką ten veikia vairuotojai ar mechanikai. Greičiausiai net ir fotografų, operatorių ar palaikymo komandos tikslas šalia trasos nekelia klausimų. Bene mažiausiai aišku, žiūrint iš šono, ką daro lenktynių komandos vadovas. Nors ne visiems žinoma, bet kiekviena lenktynių komanda turi savo vadovą, kuris ne tik priimą svarbius sprendimus, bet ir rūpinasi daugeliu kitų dalykų, apie kuriuos žiūrovai dažnai gali net nepagalvoti.
2021-07-12
REKLAMA
REKLAMA

„Bunasta – Savesta consulting“ komandos debiutas Estijoje – sėkmingas

Šeštadienį, Estijoje esančioje „Audruring“ žiedinių lenktynių trasoje, įvyko 6 val. ištvermės lenktynės, prie kurių starto linijos stojo daugiau nei 20 ekipažų, o daugiau nei pusė jų iš Lietuvos. Nemažo susidomėjimo šį kartą sulaukė „Bunasta – Savesta consulting“ komanda, kuri startavo ne tik su naujutėlaičiu automobiliu, bet savo sudėtyje turėjo net du naujokus žiedinių lenktynių pasaulyje – lenktynininką Vaidotą Žalą bei komandos vadovą Saulių Jurgelėną.
2021-06-21

Lietuvos ralio čempionas Vaidotas Žala trečiadienio vakarą išbandė rolę, kurioje būti dar neteko.

Šeštadienį Estijos Parnu lenktynių trasoje startuoja 6 valandų žiedinės lenktynės, kuriose didžiąją dalį ekipažų atvykę iš Lietuvos. Jau nuo trečiadienio popietės lenktynininkai trasoje suko ratus ir bandė prisiminti trasą, kurioje daugelis dėl pasaulinės pandemijos ilgą laiką nebuvo. Tiesa, buvo tokių, kuriems tai ne tik pirmas kartas šioje trasoje, bet ir pirmas kartas žiedinėse lenktynėse.
2021-06-17

Vaidotas Žala pristatė vasaros sezono planus – lėks Žemaitijos ralyje

Iki pirmojo šių metų Lietuvos automobilių ralio čempionato etapo likus mažiau nei mėnesiui, „Agrorodeo“ komandos pilotas Vaidotas Žala pranešė, kad jau paaiškėjo tikslesni šio sezono komandos planai, kuriuose – startai Žemaitijos ir Rokiškio ralio etapuose.
2020-06-17

Vaidotas Žala pasidalino įspūdžiais iš Dakaro treniruotės: įgūdžiai „grįžo“ tik po dešimto rato

Nors dėl kilusios pandemijos ir paskalbto karantino automobilių sporto renginiai buvo atšaukti, o komandos priverstos savo planus dėliotis iš naujo, po penkių mėnesių pertraukos „Agrorodeo“ komandos pilotas Vaidotas Žala vėl užvedė „Mini“ ir išvažiavo į smėlynus. Sekmadienį Margio karjere surengtų testų metu lenktynininkas džiaugėsi, kad praėjus penkiems mėnesiams po Dakaro vėl gali treniruotis ne tik sporto salėje, tačiau ir sėdėdamas prie lenktyninio „Mini“ vairo.
2020-06-08

Vaidotas Žala ir Antanas Juknevičius kreipsis į reklamos piratus

Dakaro ralio emocijos kasmet sausio mėnesį patraukia ne tik milijonų lietuvių, tačiau ir šalies verslų dėmesį. Nors lietuvių komandos turi eilę partnerių įmonių, kurios prisideda prie Dakaro biudžeto formavimo, šiemet varžybų metu „Agrorodeo“ ir „KREDA“ komandų pilotai pastebėjo, kad atsirado piktavalių, besinaudojančių sportininkų veidais be jokio susitarimo. Vaidotas Žala ir Antanas Juknevičius praneša, kad imsis veiksmų, jog piratavimas būtų sustabdytas.
2020-02-18

Sauliaus Jurgelėno reabilitacija po Dakaro ralio užtruks mažiausiai dar mėnesį

„Agrorodeo“ komandos lenktynininkas Saulius Jurgelėnas 2020-ųjų Dakaro ralį prieš dvi savaites baigė kentėdamas skausmus. Vaidoto Žalos šturmanui medikai konstatavo stuburo kanalų susiaurėjimą, jie užspaudė nervą, dėl to S. Jurgelėnui tirpo ranka. Sportininkas praneša, kad gydymas truks dar bent 4-5 savaites. Šių metų Dakaro ralis Saulius Jurgelėnui buvo itin sunkus, nuo lenktynių vidurio jis Vaidotui Žalai navigavo jausdamas skausmus, kurie lenktynėms artėjant iki finišo tik aštrėjo.
2020-02-03

Paaiškėjo, dėl ko Dakare skausmai kankino Jurgelėną ir kiek truks gydymas

 Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas „Agrorodeo“ tik likus 2 minutėmis iki galimo finišo pabaigos sugebėjo užbaigti šių metų Dakarą ir galutinėje įskaitoje buvo 26-oje vietoje, nors visą laiką buvo bent 15-uke. Po finišo itin nekalbus buvo S.Jurgelėnas, kuris paskutiniuose greičio ruožuose kentėjo didelius rankos skausmus.
2020-02-02

Dakare sužibėję Žala ir Jurgelėnas: vienam iš jų vis dar reikia medikų pagalbos

Ir geriausias, ir skaudžiausias Dakaras. Taip galima apibūdinti šiemetinį Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno pasirodymą. Lietuvos ekipažas tapo pirmuoju Baltijos šalių istorijoje laimėję greičio ruožą sunkiausiose pasaulio lenktynėse. Tačiau kokia katė perbėgo varžybų pabaigoje, kai lūžo ratas prie pat finišo? Kaip reagavo pagrindinės ralio žvaigždės, kai jiems iš po nosies pergalę pirmame etape nuskynė mažai kam žinomi lietuviai? Klausiam pačių lenktynininkų. Varžybos su siurprizais.
Aktualijos 2020-01-20

Žala ir Jurgelėnas apie iššūkius Dakaro ralyje

Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas penktadienį baigė vieną sunkiausių Dakaro ralių savo karjeroje. Lietuvos autosporto istoriją perrašę lenktyninkai Dakare spėjo užimti ir pirmą, ir paskutinę vietą.  „Agrorodeo“ komandos nariai tiesioginėje tv3.lt transliacijoje papasakos, kuo išskirtinis buvo būtent šių metų Dakaras, ko iš ekipažo laukti kitais metais ir kokie buvo įdomiausi šių metų užkulisiai. V. Žala ir S. Jurgelėnas šiemet užėmė 26 vietą automobilių įskaitoje.
2020-01-20

Žala liūdėjo dėl Jurgelėno: Sauliui buvo koma

Penktadienį Saudo Arabijoje baigėsi sunkiausios lenktynės pasaulyje – Dakaro Ralis. Pirmą dieną pirmoje pozicijoje finišavęs Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas buvo labai arti to, kad bendroje įskaitoje liktų 15-oje pozicijoje, tačiau paskutiniame etape sulaužė ratą, laukė ilgą laiką pagalbos ir galiausiai viską patys susitvarkę, finišavo likus vos 2 minutėms iki galimo finišo pabaigos.
2020-01-17

Dakaro organizatoriai „Agrorodeo“ komandai įteikė medalius už pagalbą varžovui

Dakaro ralio organizatoriai Vaidotui Žalai ir Sauliui Jurgelėnui už pagalbą prancūzų R. Chabot ir G. Pillot ekipažui įteikė „Epic story“ atminimo medalius, kurie yra dalijami istorijų, labiausiai atspindinčių Dakaro ralio dvasią dalyviams. Dakaro ralio organizatoriai kiekvienais metais atrenka 4-as labiausiai lenktynių dvasią atspindinčias istorijas.
2020-01-17

Antrąją Dakaro maratono dieną „Agrorodeo“ komandą stabdė išsikrovęs akumuliatorius

Lietuvių lenktynininkai automobiliais sėkmingai užbaigė dviejų dienų Dakaro maratoną, per kurį yra draudžiama bet kokia pagalba iš šalies. Tačiau įtampos neišvengė: „Agrorodeo“ komandos automobiliui per naktį išsikrovė akumuliatorius, kuris pridarė bėdų ir greičio ruože. Antrąją maratono dieną dalyviams teko įveikti 379 km greičio ruožą, kuris prasidėjo pavojingomis ir klastingomis kopomis.
2020-01-16

Devintajame Dakaro etape „Agrordeo“ komanda atvertė prancūzų automobilį

Dakaro ralio trasos iš smėlynų devintąją dieną vėl įsisuko į padangas plėšančius akmenynus. Tačiau lietuviai jais važiavo atsargiau, pramušdami vos po vieną kitą padangą, „Agrorodeo“ komanda net ir sugaišusi laiko padedant apvirtusiam prancūzų ekipažui finišą pasiekė 14-oje vietoje. Devintąją Dakaro ralio maratono dieną dalyvių laukė beveik 900 km kelio. Tiesa, didžiąją dalį kilometrų sportininkams teko susukti viešais keliais iš pat ryto važiuojant link greičio ruožo. Jo ilgis – 410 km.
2020-01-14

Arabai niršta ant Žalos: turime jam labai daug klausimų

Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje antradienį variklių garsai aidi jau devintajame greičio ruože. Sunkiausiose pasaulio lenktynėse konkurencija tikrai egzistuoja ir yra stipri, bet dalyviai laikosi solidarumo principų – už viską svarbiau yra sveikata ir saugumas. Arabų ekipažas šiuo klausimu pažėrė aštrios kritikos lietuviams Vaidotui Žalai ir Sauliui Jurgelėnui.
2020-01-14

„Agrorodeo“ ekipažas šiandien turėjo krapštytis iš piltuvėlio formos smėlio duobės

Dakaro ralio trasos aštuntąją lenktynių dieną vėl driekiasi kopomis ir smėlingomis Saudo Arabijos dykynėmis, kuriose lenktynininkai turėjo progą ne kartą išmėginti maksimalų automobilių greitį. Greičio ruožą pirmą kartą laimėjo Mathieu Serradori su „Century“ bagiu, trys lietuvių ekipažai vienas paskui kitą finišavo greičiausiųjų 20-uke. Pirmadienį Dakaro ralio dalyvių laukė 8-asis greičio ruožas. Vienas iš ilgesnių – 477 km ilgio.
2020-01-13

Jurgelėnas po greičio ruožo: to dar nebuvau patyręs

Pirmadienį Saubo Arabijoje tęsėsi Dakaro ralis, o 8-ajame etape trasoje pasirodė tik automobilių, bagių ir sunkvežimių klasių sportininkai. Motociklininkai ir keturračių vairuotojai liko bivake ir gedėjo trasoje žuvusio Paulo Goncalveso. Aštuntajame etape reikėjo įveikti 716 km distanciją, iš kurių 477 km sudarė greičio ruožas. Tiek startas, tiek finišas buvo Vadi Al-Davasiro mieste. Dalyvių laukė nemažai kalnuotų vietovių, tarpeklių ir kontrastingo kraštovaizdžio.
2020-01-13

„Agrorodeo“ komandai ilgiausias Dakaro ralio greičio ruožas neprailgo

Po poilsio dienos Dakaro ralio dalyviams organizatoriai metė iššūkį: patį ilgiausią maratono greičio ruožą. Jį laimėjo Carlosas Sainzas su „MINI“ bagiu, greičiausias iš lietuvių buvo „Agrorodeo“ ekipažas, taip pat su „MINI“ automobiliu. Sekmadienį sportininkams teko įveikti patį ilgiausią greičio ruožą šių metų Dakaro ralyje. 546 km per kopas, smėlynus ir išdžiūvusius ežerus. Tačiau šeštadienį nuo lenktynių pailsėjusiems ekipažams jis neprailgo.
2020-01-12

Apie sveikatos sutrikimus prabilęs Žala: žiauri dienelė

Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje penktadienį sportininkai įveikė šeštąjį etapą. Tai buvo paskutinis etapas prieš šeštadienį laukiančią poilsio dieną. Greičiausias penktadienį buvo prancūzas Stephane‘as Peterhanselis („Mini“, 4:27:17). Ispanas Carlosas Sainzas („Mini“) jam pralaimėjo tik 1 min. 35 sek., o katarietis Nasseras Al-Attiyah („Toyota“) atsiliko 3 min. 22 sek.
2020-01-10

Lietuviai įpusėjo Dakarą vienas šalia kito 20-uke, vienam ekipažui jis baigėsi

Dakaro ralis kirto pusiaukelę. Dalyviai pasiekė 6-ojo greičio ruožo iš 12-os finišą. Nors etapą laimėjo Stefanas Peterhanselis, lyderio poziciją toliau išlaiko Carlosas Sainzas su „MINI“. Benediktas Vangas ir „Agrorodeo“ ekipa finišavo vienas paskui kitą, 17-oje ir 18-oje pozicijose. Savo pasirodymą užsidegus automobilio varikliui baigė Edvino Juškausko ir Aisvydo Paliukėno ekipažas. Šeštasis Dakaro ralio etapas, paskutinis prieš poilsio dieną buvo ilgiausias iš visų.
2020-01-10

Penktasis Dakaro etapas: akmenų nebeliko, „Agrorodeo“ komandai teko remontuoti automobilį trasoje

Penktąją lenktynių dieną Dakaro ralio maratonas juda nuo Raudonosios jūros pakrantės į Saudo Arabijos gilumą. Akmenis keičia smėlis. Carlosas Sainzas stiprina savo lyderio pozicijas automobilių įskaitoje. Geriausiai iš lietuvių pasirodė Benediktas Vanagas, o „Agrorodeo“ komandos pilotai Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu buvo sustoję trasoje remontuoti automobilio. Po paskutinių dienų padangas sprogdinusiuose akmenynuose Dakaro maratonas persikėlė į Saudo Arabijos gilumoje esančias dykynės.
2020-01-09

Ketvirtasis Dakaro etapas: akmenys lietuviams varo paranoją

Įsibėgėjant lenktynėms Dakaro ralio trasos tampa vis sudėtingesnės ir pavojingesnės. Jei vakar, po trečiosios dienos lietuviai skundėsi padangas plėšančia akmenų gausa, tai šiandien, ketvirtąją dieną jų buvo tiek daug, kad kaip sakė finišą pasiekęs „Agrorodeo“ komandos lenktynininkas Vaidotas Žala, jos jau paranoją varo. Ketvirtąją dieną Dakaro ralio dalyviams teko įveikti kol kas ilgiausią, 453 km ilgio greičio ruožą iš Neomo į Al Ula.
2020-01-08

Trečiasis Dakaro etapas plėšė lietuvių padangas

Antradienis, sausio 7-oji buvo nelengva diena Dakare lenktyniaujantiems lietuvių ekipažams: akmenuota trasa plėšė jų padangas, „Agrorodeo“ ekipažas jų sunaudojo daugiau nei turėjo atsarginių. Greičio ruožą laimėjo ir į pirmą vietą automobilių įskaitoje išsiveržė Carlosas Sainzas su „MINI“ bagiu, greičiausias iš lietuvių buvo Benediktas Vanagas. Trečiąją Dakaro maratono dieną dalyviams teko įveikti 427 km ilgio greičio ruožą, kurio didžiąją dalį, net 60 proc. sudarė smėlio danga.
2020-01-07

Antrasis Dakaro ralio etapas: „Agrorodeo“ komanda finišą pasiekė 11-oje pozicijoje

Po sėkmingo starto pirmąją Dakaro ralio dieną Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažui teko nelengva užduotis važiuoti pirmiems ir atidaryti trasą automobiliams. Preliminariais duomenimis „Agrorodeo“ ekipažas finišo liniją pasiekė 11-oje pozicijoje, nuo etapo laimėtojo G. De Villierso atsilikęs 19 min. 23 sek. Tačiau rezultatai dar gali keistis lietuvių naudai, nes ne visi dalyviai surinko paskutinį trasos tašką.
2020-01-06

„Agrorodeo“ ekipažas dar neprasidėjus Dakarui džiaugiasi draugyste su „X-Raid“

Naujai įsigytas „MINI John Cooper Works Rally“ automobilis „Agrorodeo“ komandai buvo labai didelė investicija. Tačiau kiek daug neįkainojamų priedų lietuviška ekipa gavo už sumokėtus pinigus pamatė tik atvykusi į Saudo Arabiją. Tai – „X-Raid“ gamintojų ir inžinierių dėmesys lietuviams. Dakaro formalumai, administracinės ir techninės komisijos įprastai atima itin daug laiko ir nervų lenktynininkams.
2020-01-04

Vaidotas Žala po testų prieš Dakarą: „Saulius per šalmą nedaužo, situacija kontroliuojama“

„Agrorodeo“ komandos ekipažas, Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu pirmą kartą paragavo Saudo Arabijos smėlynų. Oficialioje treniruotėje jie agresyviu režimu išbandė „MINI John Cooper Works Rally“ bolidą ir džiaugėsi naujai įsigyto automobilio charakteristikomis važiuojant per kopas. Sausio 2 ir 3 dienomis, prieš pat pirmąjį Dakaro ralio startą Saudo Arabijoje maratono organizatoriai surengė oficialias treniruotes šalia Džedos miesto esančioje dykumoje.
2020-01-02

„Agrorodeo“ Dakaro komanda su naujuoju „MINI“ leidžiasi į turą po Lietuvą

Priešpaskutinį lapkričio savaitgalį Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas iškeliauja į turą po Lietuvą. „Agrorodeo“ komanda aplankys keturis didžiuosius Lietuvos miestus ir juose lankytojams pristatys naująjį „MINI John Cooper Works Rally“ visureigį, kuriuo startuos 2020-ųjų metų Dakaro ralyje.
2019-11-21

Vaidotas Žala išbandė naująjį „Mini“: „Jis provokuoja važiuoti aštriai“

„Agrorodeo“ komandos lenktynininkai Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas pirmą kartą išbandė naująjį „MINI John Cooper Works Rally“ automobilį, kuriuo startuos 2020-ųjų metų Dakaro ralyje. Abu ekipažo nariai liko stipriai nustebinti, ir sako, kad „Minis“ net ir tankų išvagotose provėžose valdomas it lengvasis automobilis bei skatina važiuoti aštriau.
2019-09-30

Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu 2020 metų Dakare startuos „Mini“ automobiliu

„Agrorodeo“ komanda antradienio rytą pristatė naują savo automobilį, kuriuo važiuos 2020-ųjų metų Dakaro ralio maratone. Tai – vienintelis Lietuvoje „Mini John Cooper Works Rally“ modelis. Vienintelis Lietuvoje 12 vietą 2019-ųjų metų Dakaro ralio maratone toli gražu ne pirmos jaunystės „Toyota Hilux Overdrive“ automobiliu pasiekusios „Agrorodeo“ ekipos lenktynininkas Vaidotas Žala sako, kad su kilti aukščiau galimybės buvo tik teorinės, tad jau nuo kovo mėnesio pradėjo ieškoti naujos technikos.
2019-09-17

Ruošiantis artėjančiam Dakaro raliui – pokyčiai „Agrorodeo“ komandoje

2020 metų Dakaro raliui besirengianti „Agrorodeo“ komanda optimizuoja savo turimą automobilių parką. Pavasarį buvo parduotas „kamane“ pramintas dviejų Dakarų finišus išvydęs „Overdrive“ visureigis, o pastarosiomis dienomis – ir pati pirmoji komandos „bitė“, Lietuvoje sukonstruotas „SEAT Leon Dakar“. Be to, komanda iki sezono pabaigos tikisi parduoti ir klasikinio ralio varžybose naudojamą „R5“ modelį. „Šiuo metu visas dėmesys krypsta į Dakarą ir pasiruošimą jam.
2019-08-07

Vaidotas Žala parduoda Dakaro ralio visureigį

„Agrorodeo“ komanda atsisveikina su „Toyota Hilux“ visureigiu, kuriuo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas du metus važiavo Dakaro ralyje. „Kamane“ praminto automobilio skelbimas buvo patalpintas vos komanda jį atsiėmė Havro uoste po mėnesį trukusios kelionės keltu per Atlanto vandenyną. „Labai gerbėm ir mylėjom šitą automobilį. Praleidom kartu dvejus sėkmingus metus, tačiau atėjo pokyčių metas.
2019-02-18

Žala parduoda Dakare rekordinę vietą pasiekusį automobilį

„Agrorodeo“ komanda parduoda „Toyota Hilux“ visureigį, su kuriuo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas du metus dalyvavo Dakaro ralio varžybose. „Kamane“ pramintas automobilis šiemet buvo labai sėkmingas – lietuvių ekipažas užėmė rekordinę sau dvyliktąją poziciją. Praėjusiais metais jie finišavo aštuoniolikti. Apie atsisveikinimą su savo transporto priemone „Agrorodeo“ komanda paskelbė ir savo oficialiame „Facebook“ puslapyje: Šią žino patvirtino ir ekipažo vairuotojas V. Žala.
2019-02-18

Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas 2019 m. Dakaro ralyje užėmė 12 vietą

Įveikę tūkstančius kilometrų išdžiūvusiomis upėmis, kanjonais ir kopomis, Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas finišavo paskutiniame 2019 m. Dakaro ralio greičio ruože. Įveikęs dešimtąjį etapą, „Agrorodeo“ ekipažas klasifikuojamas 12 automobilių įskaitos vietoje. Tai – geriausias jų rezultatas per 4 Dakaro raliuose praleistus metus. „Paskutinis etapas – trumpas, bet smagus.
2019-01-17

Priešpaskutiniame Dakaro ralio greičio ruože „Agrorodeo“ pateko į „Top 15“

Priešpaskutinę Dakaro ralio dieną varžybų organizatoriai suteikė galimybę dalyviams pasimėgauti smėliu, o žiūrovams – išskirtiniais vaizdais. Automobiliai startavo po keturis vienu metu, o po trumpos kelionės kietesniu grindiniu jų laukė daugiau nei 300 kilometrų kopų, itin minkšto smėlio ir klastingųjų feš feš dulkių. Daugybė ekipažų patyrė vienokio ar kitokio tipo nuotykių – vieniems jie pabaigė visą maratoną, kitiems tik atėmė keliolika minučių laiko.
2019-01-17

Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas aštuntą Dakaro etapą įveikė vienuolikti

Kopos, feš feš, paplūdimys – trys raktiniai žodžiai, apibūdinantys aštuntąjį Dakaro ralio etapą. Trečią dieną iš eilės Dakaro ralio organizatoriai nepagaili šių elementų visiems dalyviams, o jie lietuviams – visai naudingi. Automobilių įskaitoje du lietuvių ekipažai pakliuvo tarp penkiolikos greičiausių, o „Agrorodeo“ komanda užėmė 11 vietą.
2019-01-16

Po klampaus septinto etapo „Agrorodeo“ ekipažas – 15-oje vietoje

Prieš septintojo greičio ruožo startą organizatoriai kalbėjo, jog tai bus didžiausias išbandymas visame 2019-ųjų Dakaro ralyje. Didžiuliai kopų masyvai, kanjonai, upių vagos – aplink San Chuan de Markoną jie rado pačių įvairiausių vietų ir su malonumu pasiuntė į jas maratoninių lenktynių dalyvius. Nuotykių jiems netrūko – teko keisti padangas, kastis ir gelbėti kitus ekipažus.
2019-01-15

Maratono etapo pradžia „Agrorodeo“ ekipažui – 23-oje vietoje

Ketvirtas ir penktas Dakaro etapai – išskirtiniai tarp visų dešimties 2019-ųjų ralyje. Tai – vadinamieji maratono etapai: vieną dieną finišavę, sportininkai automobilius kitai dienai turi paruošti patys, be mechanikų pagalbos. Pirmoji Dakaro maratono diena – ketvirtas etapas – „Agrorodeo“ komandai neapsiėjo be nuotykių, tačiau žaliai baltas „Toyota Hilux“ pasiekė finišą 23-oje vietoje. „Dar viena Dakaro diena, dar vienas finišas.
2019-01-11

Klastinga, bet sėkminga trečioji diena: „Agrorodeo ekipažas“ – 13-oje vietoje

Pirmosios dvi Dakaro ralio dienos nebuvo itin sudėtingos – šturmanai teigė, kad navigacija buvo paprasta, o vairuotojai džiaugėsi, kad pavojingų vietų nebuvo daug, tačiau trečiąją prasidėjo „tikrasis Dakaras“. Su svajonėmis nugalėti šių metų maratone atsisveikino ne vienas favoritas, atstumai tarp lyderių skaičiuojami nebe sekundėmis, o minutėmis.
2019-01-10

Nuotykių patyręs Vaidoto Žalos ekipažas finišą pasiekė 23-ias

„Dakaras tęsiasi“, – džiūgaudamas finiše šoko „Agrorodeo“ ekipažo šturmanas Saulius Jurgelėnas. Privertę pasijaudinti savo gerbėjus dėl netiksliai veikiančios GPS sistemos, Vaidotas Žala su S. Jurgelėnu galiausiai pasirodė finiše, 23-oje vietoje. Nuotykių per visą dieną netrūko nei ekipažui, nei jį sekantiems fanams – oficialiame Dakaro ralio puslapyje buvo rodoma, jog ekipažas sustojo pirmoje greičio ruožo pusėje, prieš antrą įskaitinį punktą (angl. Way point) iš aštuonių.
2019-01-09

Vaidoto Žalos finišas pirmame Dakaro etape – 17-oje vietoje

Pirmasis Dakaro ralio greičio ruožas neretai pavadinamas prologu – jis būna trumpesnis nei vyksiantys vėliau. Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad jis – paprastesnis. 84 kilometrų trukmės etape jau pasitraukė pirmieji sportininkai, tačiau visi jame startavę lietuviai finišą pasiekė. „Agrorodeo“ komandos ekipažas su „Toyota Hilux“, Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu, finišo liniją pasiekė aukščiausioje vietoje – 17-oje.
2019-01-07

Pirmajame Dakaro greičio ruože iš lietuvių greičiausias Žalos ir Jurgelėno ekipažas

Pirmadienį Peru, Limos mieste, startavo šių metų Dakaro ralis. Pirmą greičio ruožą Lima-Pisco iš mūsiškių sėkmingiausiai įveikė Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas. Jie 84 km ilgio greičio ruožą įveikė per 1 val. 8 min. ir 42 sek. ir užėmė 17 vietą. Benedikto Vanago ir Sebastiano Rozwadowskio ekipažas užtruko 1 val. 9 min. ir 24 sek., jie liko dvidešimti. Tuo tarpu Antanas Juknevičius su Dariumi Vaičiuli finišavo per 1 val. 11 min. ir 23 sek. ir įsitaisė 24-oje vietoje.
2019-01-07
Į viršų