Sanatorija „Eglė“ atleidžia 356 darbuotojus patikslinta 18.23 val.

Šiemet dėl pandemijos smarkiai sumažėjus klientų srautams, „Eglės“ sanatorija Druskininkuose ir Birštone atleidžia apie pusę savo darbuotojų.

Bendrovė pranešė ketinanti atleisti 266 darbuotojus Druskininkuose ir 90 Birštone. „Sodros“ duomenimis, Druskininkų „Eglės“ sanatorijoje šiuo metu dirba 616, „Birštono šaltinyje“, kurį valdo „Eglės“ sanatorija – 177 darbuotojai.

„Esame priversti žengti šį labai sunkų žingsnį, siekdami išsaugoti likusias darbo vietas. Tikėjomės, kad situacija gerės, tačiau taip nenutiko“, – pranešime sakė „Eglės“ sanatorijos vadovas Artūras Salda.

Anot jo, „Eglės“ sanatorija pastarąjį pusmetį darbuotojas laikė prastovose ir tikėjosi, jog pandemija baigsis, tačiau prasidėjus antrajai koronaviruso bangai, naujų rezervacijų skaičius sumažėjo 90 proc.

Bendrovė daugiausiai atleis aptarnavimo srityje dirbančius darbuotojus, kurių darbo krūvis tiesiogiai priklauso nuo klientų srautų: švaros, maitinimo, klientų registracijos padalinių darbuotojai, pagalbinis medicinos personalas.

Atleidimų procesas bus vykdomas keliais etapais, o paskutinė dalis darbuotojų įmonę paliks tik kovą. Jei situacija pasikeistų, „Eglės“ sanatorija sako, kad atleidimo procesą būtų galima samdyti arba mažinti atleidžiamų darbuotojų skaičių.

Darbuotojai įspėjimų dėl atleidimų sulauks po to, kai bus sudarytas atleidžiamų darbuotojų sąrašas. „Eglės“ sanatorijos rinkodaros ir komunikacijos vadovė Aistė Povilauskaitė BNS informavo, kad Užimtumo tarnybai apie grupės darbuotojų atleidimą bus pranešta po diskusijų su Darbo taryba ir sąrašo sudarymo.

„Eglės“ sanatorija praėjusiais metais gavo 28,674 mln. eurų konsoliduotų pajamų ir uždirbo 4,29 mln. eurų grynojo pelno.


Rašyti komentarą...
L
LLL
2020-11-16 17:13:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia manau vyriausybę paduoti į teismą, nes taip negalima. Kam reikia viską žlugdyti. Sugalvojo ta virusą ir dabar kenčia viskas. Galėtų visas pasaulio žmonės paduoti į teismą, kad neturėtų už ką grąžinti ir atimti viską ką jie turi. Bet deja niekas taip nedarys ir nuleidžia rankas. Lietuvos žmonės nėra vieningą savo šaliai. Geriau kovos už Lietuvos sienos.
Atsakyti
-9

n
nu
2020-11-16 16:59:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai malačiai juk link to ir ėjome kad sunaikint verslą,kiek dar bus bankrotų per šituos nesąmoningus uždarymus,bet patys žmonės ir verslininkai kalti,jie tyli ir net nebando protestuot,patys viską atiduoda,padeda naikint tai nėra ko norėt,kiek žmonių neteks darbo,o ten viskas klestėjo,buvo sutvarkyta,ėjo mokesčiai miestui,viskas bus sunaikinta,atimta jei ir toliau žmonės tylės
Atsakyti
-10

j
julius
2020-11-16 16:53:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur dingo 4,29 mln,?
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų