Trečiadienį Vyriausybė posėdyje referendumui dėl Visagino atominės elektrinės (VAE) skyrė 2 mln. litų. Lėšos referendumui bus skirtos iš Privatizavimo fondo.

Pasak finansų ministrės Ingridos Šimonytės, referendumui reikalinga pinigų suma buvo įvertinta kartu su Vyriausiąja rinkimų komisija. Esą kol nebuvo priimtas įstatymas, kad referendumas vyks kartu su Seimo rinkimais, grėsė daug didesnės išlaidos.

„Tokio referendumo organizavimas atskirai būtų kainavęs turbūt kone dvigubai daugiau. Dabar kadangi tas referendumas vyks kartu su Seimo rinkimais, tikrai tos išlaidos yra įvertintos, peržiūrėtos ir pakankamai pagrįstos. Seimas priėmė tokį sprendimą, tai yra būtent tas atvejis, kai lėšos skiriamos iš Privatizavimo fondo, nes tikrai rengiant biudžetą Vyriausybė negalėjo numatyti, kad Seimas priims sprendimą organizuoti referendumą, ir tiesiog turėjo į tai atsižvelgti“, - po Vyriausybės posėdžio sakė I. Šimonytė.

Spalio 14 dieną kartu su Seimo rinkimais įvyks ir referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybų Lietuvoje.


Rašyti komentarą...
a
algis
2012-10-03 18:22:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal kartais vyriausybė ar energetikos ministerija galėtų įvardyti kiek milijonų yra išleista VAE reklamai ir žmonių balvoninimui. Kažkur viešoje erdvėje buvo pasirodęs 30 mln. litų. Tai gal galėtų valdantieji pakomentuoti tikras tas skaičius ar ne ir pateikti to įrodymus, nes šiuo metu visas eteris užkištas VAE reklama, o tai kainuoja ir labai nemažai.
Atsakyti
0

O
Oi, oi,
2012-10-03 19:51:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiog neįtikėtina koks silpnas litas ar kainos aukštos:)))) Pajudina pirštą - milijonai. Kiek kainuoja atspausdinti 2 mln popierėlių "taip-ne", kurių savikaina 0,15 LT? Komisijos tos pačios... Tiesa, balsuosiu NE
Atsakyti
0

G
Gintaras
2012-10-03 21:27:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
visi spaudos puslapiai, diskusijos, socialiniai tinklapiai ir t. t. užkišti reklama prieš AE. Bet užteko pasirodyti vienam protingam žmogui ekrane ir pasakyti TAIP, tuoj pasigirdo "Užkišta". Įdomu, kiek Rusijai kainuoja šita antilietuviška akcija? Bet Rusijai tie pinigai sugrįš - kai apkvailinti lietuvaičiai mokės už elektrą trigubai, keturgubai ir t. t. Kaip už dujas dabar moka.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų