Perveneckas: pagrindinis trukdis – draudimas prekybininkams dirbti savaitgaliais

Pagrindinis trukdis prekybininkams šiuo metu yra draudimas dirbti savaitgaliais, sako koncerno „MG Baltic“ kontroliuojamos didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos bendrovės „Apranga“ vadovas Rimantas Perveneckas.

„Apranga“ pirmadienį pranešė, kad balandį grupės apyvarta, palyginti su tuo pat metu pernai, paaugo 2,5 karto, tačiau apyvartos nėra palygintinos, nes 2020-aisiais Lietuvoje beveik visą mėnesį negalėjo dirbti visos „Aprangos“ parduotuvės.

„Turime laiką, kai turime laikytis griežtų ribojimų. Bet pagrindinis dabar trukdis yra tai, kad kol kas negalime dirbti savaitgaliais. Kiti ribojimai, kad ir kokie bebūtų, prie jų prekybininkai prisitaiko“, – BNS sakė R. Perveneckas.

„Mūsų didžiausi norai yra, kad pilnai galėtų dirbti fizinės parduotuvės ir Lietuvoje, ir Latvijoje, ir Estijoje. Tikimės, kad dėl vakcinacijos pagreičio apribojimai artimiausiu metu sušvelnės“, – teigė jis.

„Aprangos“ vadovas atkreipė dėmesį, kad nepaisant jau kurį laiką atidarytų parduotuvių Lietuvoje, bendrovės parduotuvės vis dar tebėra uždarytos Latvijoje, o Estijoje atsiveria tik nuo pirmadienio.

„Latvijoje mes visiškai turime uždarytą prekybos tinklą ir dar neaišku, kada ten galėsime ten pradėti dirbti. Estijoje šiandien atsidaro prekyba, tai matysime, kaip viskas klostysis“, – sakė R. Perveneckas.

„Aišku, uždarymai yra labai ilgi, dar ne viskas atidaryta ir toje pačioje Lietuvoje ir tai atsiliepia mūsų prekybai“, – pridūrė „Aprangos“ vadovas.

Pirmadienį pranešta, kad „Aprangos“ tinklo mažmeninė prekių apyvarta šiemet sausį-balandį siekė 38 mln. eurų – 25,5 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu. 

„Aprangos“ grupės tinklo apyvarta per keturis šių metų mėnesius Lietuvoje sumažėjo 13,5 proc., Latvijoje – 55,3 proc., o Estijoje – 21 procento.

Šiuo metu „Aprangos“ grupė valdo 174 parduotuvių tinklą (101 Lietuvoje, 48 Latvijoje ir 25 Estijoje).

„Aprangos“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq“ Vilniaus biržos Oficialiajame prekybos sąraše.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų