Penktadienio naktį neveiks SEB banko debeto ir kredito kortelės

Informuojame, kad vasario 22 dieną, naktį iš penktadienio į šeštadienį, SEB banke bus atliekami informacinių sistemų profilaktiniai darbai, todėl nuo 3.00 val. iki 3.30 val. nebus galimybės naudotis SEB banko debeto ir kredito kortelėmis (jomis atsiskaityti prekybos vietose ar internetu bei pasiimti grynųjų pinigų iš bankomatų).

Minėtu metu taip pat nebus galimybės atsiskaityti kitų bankų išduotomis mokėjimo kortelėmis prekybos vietose, kuriose įrengti SEB banko elektroniniai kortelių skaitytuvai, ir pasiimti grynųjų pinigų iš SEB banko bankomatų. Be to, nuo 00.00 val. iki 6.00 val. nebus galimybės naudotis SEB banko internetinės bankininkystės paslaugomis, gauti SMS žinučių iš banko.

Bankas atsiprašo dėl galimų nepatogumų ir maloniai prašo grynaisiais pinigais pasirūpinti bei reikalingas operacijas atlikti iš anksto arba profilaktiniams darbams pasibaigus.

Kilus klausimams ar prireikus pagalbos, privatiems klientams reiktų skambinti į SEB banką telefonu 1528 arba naudojantis programa „Skype“ (visą parą), verslo klientams — telefonu 19222 arba naudojantis programa „Skype“ (I–V nuo 8 iki 17 val.), arba kreiptis el. paštu [email protected]


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų