naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jeigu dar neturite planų Naujiesiems metams ir ieškote paskutinės minutės pasiūlymų, teks plačiau atverti piniginę. Už naujųjų metų naktį Lietuvos kurortuose gali tekti pakloti ir 900 eurų. Kelionių organizatoriai pažymi, kad užsienyje Naujus metus švęsti pigiau, savaitė Egipte atsieitų 650 eurų. Tiesa, bilietus reikėjo įsigyti iš anksto. 

Jeigu dar neturite planų Naujiesiems metams ir ieškote paskutinės minutės pasiūlymų, teks plačiau atverti piniginę. Už naujųjų metų naktį Lietuvos kurortuose gali tekti pakloti ir 900 eurų. Kelionių organizatoriai pažymi, kad užsienyje Naujus metus švęsti pigiau, savaitė Egipte atsieitų 650 eurų. Tiesa, bilietus reikėjo įsigyti iš anksto. 

REKLAMA

Portalo tv3.lt skaitytojai dalijosi, kad kurortuose viešbučių Naujiesiems metams tiesiog nebeliko, o likę – brangūs. 

„Iš anksto nieko neplanavome Naujiesiems metams, tačiau gruodžio viduryje patikrinome viešbučių kainas, jos nustebino. Galvojome, kad sunkmetis, visi taupys, viešbučiai taikys nuolaidas. Tačiau kambarių kainos siekia kelis šimtus eurų vis vienai nakčiai, dar, žinoma, papildomai kainuoja šventinės vakarienės. 

Tikriausiai su vyru tiesiog liksime namuose, nes praėjus šventėms už kelis šimtus galime savaitę atostogauti užsienyje, o ne Lietuvos kurorte“, – planavo moteris. 

REKLAMA

Kita portalo tv3.lt skaitytoja vilnietė Ingrida pasakojo, kad su draugų kompanija Naujuosius sutiks restorane. 

„Prieš keletą savaičių rezervavome staliuką restorane Vilniuje. Šventinė vakarienė vienam asmeniui atsieis 140 eurų. Tačiau panašios kainos buvo ir pernai. Naujųjų metų naktis visada būna brangiausia“, – sakė moteris. 

REKLAMA

Už naktį ir 900 eurų

Portalas tv3.lt patikrino, kiek viena naktis viešbutyje kainuoja Lietuvos kurortuose. Svarbu pažymėti, kad šventinė vakarienė, kuri dažniausiai būna su programa, į šią kainą nėra įskaičiuota. 

Štai Palangoje Naujųjų metų naktis viloje su privačiu baseinu gali atsieitų 921 eurą. Tiesa, viloje telpa 10 žmonių, todėl norintys sutaupyti turėtų Naujuosius metus švęsti didesnėje kompanijoje. Tačiau Palangoje galima rasti viešbutį ir perpus pigiau, už 402 eurus. Į šią kainą įskaičiuoti ir pusryčiai. 

REKLAMA

Druskininkuose naujametinė naktis dviem su pusryčiais atsieitų 222 eurus, o Birštone ir Anykščiuose Naujiesiems metams viešbučiuose laisvų kambarių jau nebėra. 

Taip pat patikrinome, kiek Naujųjų metų naktis atsieitų Kaune ar Vilniuje. Sostinėje už naujametinę naktį gali tekti pakloti ir 830 eurų dviem su pusryčiais. O Kaune viešbutį galima užsisakyti perpus pigiau – už beveik 400 eurų dviem su pusryčiais. 

Užsienyje švęsti pigiau 

Lietuvos kelionių verslo asociacijos prezidentas Armandas Burba sakė, kad nusipirkus bilietus iš anksto užsienyje Naujuosius metu tikrai galima atšvęsti pigiau. 

REKLAMA
REKLAMA

„Tačiau viskas dar priklauso ir nuo šalies, į kurią gyventojai nori vykti – vienur bilietai pigesni, o kitur brangesni. Viena populiariausių ir pigiausių krypčių žiemos šventėms yra Egiptas. Ten šilta ir kainos geros. 

Be to, svarbu šventėms bilietus įsigyti iš anksto. Jeigu gyventojai nuspręs gruodį pirkti bilietus, tada tikrai mokės labai daug“, – komentavo kelionių ekspertas.

Keliones pirko iš anksto 

Kelionių organizatoriaus „Novaturas“ pažintinių kelionių skyriaus vadovė Lilijana Degutytė pastebėjo, kad Naujųjų metų šventimas užsienyje po pandemijos šoko į aukštumas. 

REKLAMA

„Nepaisant dėl infliacijos išaugusių kainų, keliautojai šiais metais šventines keliones įsigijo gerokai iš anksto. Populiarios tiek kelionės autobusu, tiek lėktuvu. Keliautojai jau suprato, kad norint gauti norimą kryptį ar vietą autobuse, nereikia laukti paskutinės minutės, nes Naujųjų metų kelionės labai greitai tirpsta. Todėl šiais metais, išsiilgę įvairių krypčių ir Naujųjų pasitikimo svetur, suskubo jas nusipirkti iš anksto“, – komentavo kelionių specialistė. 

REKLAMA

Pasak jos, pigiausia pažintinė kelionė – Naujieji metai Gdanske. 

„Vienos nakties išvyko gyventojams atsiėjo 438 eurų asmeniui. Poilsinė pigiausia kryptis – Egiptas. Čia septynių nakvynių poilsis šventiniu laikotarpiu kainuoja 650 eurų asmeniui“, – skaičiavo kelionių ekspertė. 

L. Degutytė pastebi, jog gruodžio mėnesį lietuviai labiausiai nori nuvykti ir aplankyti Europos miestų muges. 

Siūloma pažintinė kelionę „Kalėdinių mugių šurmulys Vokietijoje“, kurios metu aplankomas Drezdenas ir Niurnbergas. Antra pagal populiarumą kelionė yra Laplandija.

REKLAMA
REKLAMA

„Šiais metais Laplandija į mūsų kelionių sąrašą grįžo po pertraukos, bet šventiniu laikotarpiu tai visada buvo viena populiariausių išvykimo krypčių. Ji vilioja ne tik ekskursijomis po Kalėdų senelio rezidenciją ar nykštukų dirbtuves, bet ir daugybe kitų pramogų: pasivaikščiojimais įspūdingoje gamtoje, vaizdingomis slidinėjimo trasomis, elnių traukiamomis rogėmis ar ledo pilimi. Tad veiklos Laplandijoje netrūksta nei tėvams, nei vaikams. 

Žinoma, pasitinkant Naujuosius metus negalima pamiršti ir didžiųjų Europos miestų. Kasmet tūkstančiai keliautojų šventiniu laikotarpiu plūsta į Paryžių, Romą, Veroną, Vieną, Krokuvą, Berlyną bei Gdanską: „Naujųjų sutikimo šurmulio bei ryškių fejerverkų išsiilgusiems, tačiau ilgoms atostogoms laiko neturintiems keliautojams siūlome rinktis galimybę kelioms dienoms apsilankyti didžiuosiuose Europos miestuose, kur tikrai netrūks pramogų ir įspūdingų fejerverkų šou“, – vardijo kelionių organizatoriaus atstovė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų