Pasižvalgykite: atgimsta istoriniai sostinės rūmai

Pacų rūmų istorija prasideda dar septynioliktame amžiuje, tačiau kitąmet rūmai duris atvers naujai. Vilniaus širdyje, Didžiojoje gatvėje įsikurs pirmasis „Design Hotels“ tinklo viešbutis Baltijos šalyse – „Pacai“ – pasiūlys Lietuvoje vis dar neįprastą demokratiškos prabangos koncepciją.

14

Pacų rūmų istorija prasideda XVII a., kai didysis etmonas Mykolas Kazimieras Pacas įsigijo pastatą ir pavertė jį vienu puošniausių sostinės Senamiesčio objektų. Rūmuose lankėsi Lenkijos karaliai, Rusijos imperatoriai, pergalingose iškilmėse dalyvavo Napoleonas I.

Pranešime spaudai rašoma, kad viešbučio vadovų teigimu, Lietuvoje klasikinių, aukštos kokybės paslaugas siūlančių viešbučių pasiūla sparčiai auga. 

Viešbutyje „Pacai“ veiks du restoranai, keturios konferencijų salės, sporto erdvė ir SPA.

Viešbučio vadovų teigimu, būtent XVII a. pastatytų istorinių rūmų autentika, kupina įvairių laikmečių akcentų, ir jos atkūrimas modernia architektūros kalba sužavėjo „Design Hotels“ atstovus. Tai natūraliai padiktavo ir paties viešbučio koncepciją – derinti prabangą su kūrybine laisve.

REKLAMA

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atgimsta istoriniai rūmai: pavasarį Vilniaus širdyje duris atvers viešbutis „Pacai“

Pasak Giedrės Rozmanaitės, viešbučio „Pacai“ pardavimų ir rinkodaros vadovės, „Design Hotels“ tinklas, kuris jungia daugiau nei 300 viešbučių visame pasaulyje, tiek lokacijas, tiek partnerius renkasi itin preciziškai.

„Prie tinklo kviečiami prisijungti tik tie viešbučiai, kurie turi aiškią koncepciją, savitą istoriją ir orientuojasi į keliautojo, kuriam svarbiausia patyrimas ir prasmė, poreikius. Kasmet tik keletas viešbučių atrenkami ir priimami į išskirtinumą pabrėžiančio tinklo šeimą. Mūsų derybos truko daugiau nei metus, bet mes įrodėme Pacų rūmų ir viso miesto unikalumą. Tai puikus pasiekimas Vilniui, nes kol kas nei Rygos, nei Talino viešbučiai jų nesudomino“, – pasakoja G. Rozmanaitė.

Dėmesys – pažinčiai su miestu

„Design Hotels“ nariai neturi bendro vizualinio identiteto, kiekvienas iš jų yra savitas ir pasakoja savo individualią istoriją. Tiesa, viešbučiai skirstomi pagal laisvalaikio praleidimo pobūdį ar lokaciją ir kiekvienas iš jų turi savitą potyrio filosofiją. Pavyzdžiui, tik su sraigtasparniu galima pakilti į Šveicarijos kalnuose esantį viešbutį arba klausytis vandenyno ošimo ir plaukioti atviroje viešbučio verandoje Brazilijos paplūdimyje.

„Pacai“ prisijungs prie urbanistinio tipo, dažniausiai pagrindinėse miestų gatvėse įsikūrusių „Design Hotels“ viešbučių, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas unikaliai pažinčiai su miestu, jo istorija, kultūra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų