Pačio įtakingiausio pasaulyje tinklaraščio kūrėjos A. Huffington verslo taisyklės Svetainės „Huffington Post“ įkūrėja Arianna Huffington apie moterų baimes, valdžią ir pinigus

Arianna Huffington gimė ir užaugo Atėnuose, Graikijoje. Baigusi mokyklą įstojo į Kembridžo universitetą Anglijoje. 1970 metais ji pradėjo publicistės ir žurnalistės karjerą Didžiojoje Britanijoje. 1980 metais persikėlė į JAV, nuo 1986 iki 1997 metų buvo Respublikonų partijos politiko Michaelo Huffingtono žmona. 2003 metais tapo nepriklausoma kandidate Kalifornijos gubernatoriaus rinkimuose. Jai pavyko savo politinių tinklaraščių ir naujienų svetainę „The Huffington Post“, atidarytą 2005 metais, paversti klestinčia internetine kompanija. 2011 metais „The Huffington Post“ buvo parduota JAV internetinės žiniasklaidos grupei AOL už 315 mln. dolerių, bet Arianna liko vadove. Šiandien svetainė „Huffingtpost.com“ įeina į pasaulio dažniausiai lankomų internetinių svetainių šimtuką, 2012 metais leidinys buvo apdovanotas Pulitzerio premija. Pagal „Forbes.com“ versiją 62 metų A. Huffington užima 29 vietą pačių įtakingiausių moterų sąraše.

• Tapdami darbomanais mes svarbumą paaukojame skubumui. Gyvenime prarandama pusiausvyra.

• Bet koks pasirinkimas, ar mes jį darome patys, ar gyvenimas daro už mus, gali atrodyti neteisingas.

REKLAMA

• Galima parodyti atkaklumą, neaukojant žavesio ir humoro. Humoras labai padeda sušvelninti įspūdį, kurį padarė atkaklumas. Tu atrodysi žymiai įtikinamesnis, jeigu į save nežiūrėsi pernelyg rimtai.

• Vienas iš būdų nugalėti baimę – tikėti tuo, kad net jeigu pasitvirtins mūsų didžiausi nuogąstavimai, vis tiek sugebėsime pakreipti situaciją savo naudai.

• Jau vien tik būtinybė atrodyti drąsiai savo vaikų akivaizdoje, suteikti jiems tikėjimo, kad viskas bus gerai, padės susidoroti su baime.

• Bebaimes moteris vienija supratimas, kad daug kas dar laukia ateityje ir bus dar daugiau kliūčių, dar daugiau rizikų, dar daugiau nesėkmių, kad teks įgyti dar didesnį svorį, džiaugtis eilinėmis sėkmėmis, sodinti naujus medžius.

• Mes siekiame turto, tikėdamiesi, kad jis padės įveikti baimę, tačiau kartais nepaliaujamas pinigų vaikymasis – tai tik kitų baimių pasireiškimas.

• Nesirūpinti dėl pinigų gali tik tie, kas nepasiduoda nenumaldomam siekiui būti apsirūpinusiam, o gyvena su savo pomėgiais ir tikslais, nepriklausomai nuo finansinės padėties.

• Reikia pripažinti, kad mūsų kultūra vis dar nepriima valdingų, ryškių, tiesmukų moterų. Mes tapatiname valdžią su raumeningumu, vyriškumu – ir netgi negailestingumu – visa tai bruožai, su kuriais moterys bijo susitapatinti, juk mus tada pavadins „įžūliomis“, „įkyriomis“ ir „šiurkščiomis“. [...] Nenuostabu, kad moterys dažnai bijo išeiti į priekį, paimti situaciją į savo rankas , išsakyti savo požiūrį.

• Moterys apdovanotos būtent tomis savybėmis, kurių trūksta šiandieniniams lyderiams: jos stiprios ir ryžtingos, bet tuo pačiu ir rūpestingos, išmintingos ir pakankamai mandagios, kad sakytų tiesą ir turėtų moralinį autoritetą, kuris gali įkvėpti ir suteikti jėgų.

• Sugebėjimas įsijausti į kito asmens emocinę būseną – tiesiog būtina bet kokio lygio vadovų savybė.

• Mūsų bijo tie, kas yra žemiau mūsų, ir mes patys bijome tų, kurie aukščiau už mus. Šiame žaidime niekas nelaimi. Bet, laimei, žaisti jį visai nebūtina. Statusai, pagrįsti hierarchija, egzistuoja tik tiek, kiek mes pasirengę juos priimti.

REKLAMA

• Kokią žalą tai bepadarytų asmeniniams santykiams, mes turime pasisakyti apie svarbius dalykus. Šiandien pasauliui labiau negu bet kada reikalingos moterys - vadovai.

• Šiandien „įžūlios“ moterys jau nebeskelbiamos raganomis, mes tiesiog vadiname jas „isterikėmis“. O jeigu jos reikalauja to, kas visuomenei atrodo nemalonu, sudėtinga ar pavojinga, mes atmetame jų požiūrį kaip iracionalų arba pernelyg emocionalų.

• Kas dėl „Huffington Post“ <...>, mes pripažįstame žurnalistines vertybes – tikslumą, faktų patikimumo tikrinimą, rašybą ir skyrybą. Bet tuo pačiu mes pateikiame savus reikšmingų įvykių vertinimus.


Rašyti komentarą...
c
che cha cha
2013-05-24 00:44:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
jeigu ji kazkur ir ytakinga pasaulyje, tai siulo verimo y adata per kairy pety iszegtom kojom laikan alkunes zemiau kalieno
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų