Nenustebkite prie „Swedbank“ bankomato pamatę neįprastą vaizdą

Per šiuos metus įvairiuose šalies miestuose pradės veikti 55 nauji bankomatai su jutikliniais ekranais. Skaičiuojama, kad iki šių metų pabaigos naujos kartos bankomatai sudarys apie 40 proc. „Swedbank“ bankomatų tinklo, kuris jungia daugiau nei 400 įrenginių, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Naudodamiesi naujo tipo bankomatais, gyventojai operacijas gali pasirinkti spustelėdami atitinkamus bankomato meniu punktus jo ekrane. Diegdami bankomatus su jutikliniais ekranais tikimės, kad tokia funkcija gyventojams suteiks daugiau patogumo bei leis norimas operacijas atlikti sklandžiau“, − pranešime cituojama „Swedbank“ Klientų aptarnavimo tinklo vadovė Jūratė Gumuliauskienė.

Pasak jos, naujos kartos bankomatai diegiami visoje šalyje. Gegužės pabaigoje – birželio pradžioje universalūs bankomatai su jutikliniais ekranais jau įrengti Joniškyje, Anykščiuose, Jonavoje, Kupiškyje, Biržuose, Druskininkuose, Molėtuose ir kituose miestuose esančiose banko savitarnos erdvėse. Šiais metais modernizuoti bankomatų tinklą taip pat ketinama Rokiškyje, Rietave, Plungėje, Vilkaviškyje, Zarasuose. 

„Kadangi šiuose bankomatuose galima ne tik išsiimti, bet ir įnešti grynųjų pinigų, juose yra įdiegta papildoma apsauga nuo pašalinių daiktų. Tokia apsauga užtikrins, kad prieš suskaičiuojant ir įskaitant banknotus būtų pašalinti tarp jų atsidūrusios monetos, sąvaržėlės ir kiti svetimkūniai – tai padidins bankomatų veikimo patikimumą“, − pasakoja J. Gumuliauskienė.

Naujieji bankomatai turi žemesniame aukštyje įrengtą skaičių klaviatūrą, todėl ja bus patogiau naudotis neįgaliesiems. Tuo metu virš klaviatūros įrengtas naujas apsauginis tinklelis neleis pašaliniams asmenims pamatyti įvedamo PIN kodo.

Šiuo metu „Swedbank“ visoje Lietuvoje turi daugiau kaip 200 įprastų bankomatų išduodančių grynuosius pinigus, taip pat beveik 200 universalių bankomatų, galinčių ir išduoti, ir priimti pinigus.


Rašyti komentarą...
M
Monika
2021-06-16 07:05:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Už viską su kaupu sumokės banko klientai
Atsakyti
-6

O
Ons
2021-06-16 00:15:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip faina maza salis turi daug savu pinigu gali tokius bankomatus diekt,nera nei senu zmoniu visi jauni mokyti ne taip kap pas varksus anglus kur seni bankomatai
Atsakyti
-11

T
Tigro metai
2021-06-16 11:23:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
O del ko čia reikia nustebti? Gal gali Tv3 paaiškinti?! Ar żurnalistas nustebo, todėl visi turi stebėtis...?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų