Nauja „Ryanair“ bagažo tvarka jau smogė keleiviams: jums pasisekė, jei krepšiai nedingo

Praėjus ketveriems metams po to, kai „Ryanair“ leido keleiviams įsinešti į lėktuvo saloną du rankinio bagažo vienetus, kompanija pakeitė tvarką. Dabar procedūra tokia: jei norite antrą rankinio bagažo vienetą įsinešti į lėktuvo saloną, reiks pirkti pirmenybinį įlaipinimą, kitu atveju, rankinio bagažo vienetas nemokamai keliaus į bagažą. Nauja tvarka jau kelia sumaištį, rašo theguardian.com.

6

Avikompanija tvirtina, kad tai teisingas sprendimas, kuris padės sumažinti vėlavimų tikimybę, tačiau vartotojų grupės su tuo nesutinka. Vienas iš pagrindinių rūpesčių – kad rankinio bagažo vienetai yra neregistruojami kaip bagažas ir kol kas neaišku kaip yra su jų draudimu ir atlyginimu dingimo atveju.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Ryanair“ bagažo tvarka

Paviešintos keleivių istorijos rodo, kas dabar darosi prieš „Ryanair“ skrydžius ir kokių naujų apgaulės būdų griebiasi keleiviai.

Studentė Paige Morawiec, skridusi iš Bremeno pasakoja, kad bagažo politika yra siaubingai sugriežtinta ir tai jai jau kainavo 40 eurų.

„Mano krepšys vos vos netilpo į nurodytą bagažo formą ir buvau priversta sumokėti. Jei būtų buvę leista suspausti krepšį, jis tikrai būtų tilpęs“, - apie nemalonią situaciją pasakoja mergina.

Kiti keleiviai ieško būdu apeiti naująsias taisykle ir prasmukti nepastebėti.

„Man pasisekė. Mačiau oro uostos darbuotojus, žyminčius bagažą geltonomis etiketėmis, bet prie manęs jie nepriėjo, o aš, žinoma, taip pat tylėjau ir vėliau nieko neaiškindamas lipau į lėktuvą“, - pasakoja skulptorius Peteris Burnsas, į lėktuvo saloną prasinešęs įpakuotą, didelį meno kūrinį ir dar vieno bagažo vienetą.

Kelionių ekspertas Rorys Bolandas griežtai įspėja keleivius iš į bagažą atiduodamų krepšių išsiimti pinigines, raktus, kompiuterius ir kirus svarbius ar brangius daiktus. Daiktų dingimo ar sugadinimo atveju belieka kreiptis tik į pačias avialinijas.

„Ryanair“ nauja bagažo politika norima pasiekti, kad keliautojai pirktų registruotą bagažą, o ne į lėktuvo kabiną neštųsi du nemokamus rankinius bagažo vienetus.

Tai bus įgyvendinama dviem etapais. Pirmasis įsigaliojo nuo rugsėjo 6 dienos: registruoto bagažo leistinas svoris padidėjo nuo 15 kg iki 20 kg, o mokestis buvo sumažintas nuo 35 eurų iki 25 eurų už 20 kg svorio bagažą.

Nuo sausio 15 dienos tik prioritetinį įlaipinimą įsigijusiems klientams (įskaitant „Plus“, „Flexi Plus“ ir „Family Plus“) bus leidžiama į orlaivį neštis du rankinius bagažus. Visiems kitiems, t.y. įlaipinimo pirmenybės neįsigijusiems klientams leidžiama į orlaivį neštis vieną mažesnį rankinį bagažą, o antrasis (didesnis) lagaminas su ratukais turės būti atiduodamas į bagažo skyrių prie laipinimo vartų. Paslauga bus suteikiama nemokamai.

„Ryanair“ rinkodaros direktorius Kenny Jacobs teigia, kad nuo sausio įsigaliosiantys griežtesni reikalavimai leis pagreitinti įlaipinimo procesą ir sumažins skrydžių vėlavimo tikimybę.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų