Rašyti komentarą...
Tai ka žmogus iš savo lėšų issipirko butus, namus. Islaiko juos. Taiso, moka už paslaugas nei perkama našta. Tai už ka jiems mokėti?? Kas darosi?? Bepročiai!!
Tai gali dar apmokestinti ir drabužius kuriuos kasdieną velkamės.
Mokėk mokesčius,už tai jog iš viso gyveni,bus baigta kalba,kam čia smulkinasi dar.taip ir nori išnaikinti lietuvių tautą,nes pilna kitataučių,lietuviai nebereikalingi,reikia po truputi išnaikint
Užtat kalėdu eglei, sorry tortui atseikėjo apie pusę milijono. Ir Igničių vadovams pinigų negaili. Svoločiai
Mato vsldžia, kad žmonės - bailūs kiškiai, klusnūs veršeliai, turbūt vieninteliai Europoje, kurie neprotestuoja. Tai ir krauna nepakeliamas naštas.
@Dovilė Sakai jei žmonės nebūtų vergo mentaliteto tai niekas neitų dirbti už minimumą ir reikalautų kad valdininkų algos prasidėtų nuo minimumo ir būtų didinamos tik už pasiektus tautos gerovės rezultatus. O už sėdėjimas ir kiaušu kasyma taip ir būtų minimumas visą gyvenimą. Bet jei eina vergauti verslui už minimumą tai patys kalti.
Skaiste ir visas likusias mergaitės laikas vyti lauk per daug isijaute.
Jus geriau savo smegenys apmokestinkite,naudos jusu atžvilgiu nebus,bet bentjau išdas padidės!!!!!!!!
O, juk Čipolinas buvo teisus... senjorui Pomidorui niekada nebus gana... :D Kol daržovės "neprinoks" ir nesukils prieš tokias nesamones, tol senjoras Pomidoras nenusiramins... :D...
Toks mokestis kur yra dabar kai viso NT vertė sumuojama paliečia tik turtingus arba tuos kurie daug NT objektų turi. O kai reiks mokėti už kiekvieną NT atskirai tai jiems gausis daug mažesnės sumos. Matyt medžioklėse padirbėjo dėl tokių pakeitimų turčiai su partijų vadukais.
Ir reketas. Okupantai butus dalino, o savi apmokesdina viska.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų