„Maxima“ praneša keičianti kortelių „Ačiū“ sąlygas – atsiranda dvi naujovės

Virš 1,7 mln. žmonių Lietuvoje naudojama kortelė „Ačiū“ suteiks dar daugiau nuolaidų, praneša bendrovė. Nuo rugsėjo 14 dienos pristatomi du naujus „Ačiū“ klubai, kurių nariai galės rinktis kai kurias prekes už geresnę kainą. 

„Pristatome du naujus klubus, kurių nariai galės pasinaudoti tik jiems skirtais pasiūlymais ir ilgalaikėmis nuolaidomis, o taip pat gauti aktualios informacijos bei patarimų apie jų pomėgius“, – pranešime cituojama „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. 

Naujasis Skaitytojų klubas skirtas tiems, kurie nuolat ieško, ką naujo, įdomaus ir įtraukiančio galėtų paskaityti. Nuo šiol jiems nereikės laukti akcijų ir išpardavimų – įstojus į Skaitytojų klubą, knygas visuose „Maximos“ prekybos centruose šie žmonės galės įsigyti 30 proc. pigiau.

Dar vienas, Sūrių klubas, orientuotas į gurmanus, kuriems skaniausias desertas yra ne tortas ar saldumynai, o pelėsinis, brandintas ar tiesiog kokybiškas fermentinis sūris. Tokių prekių „Maximose“ Sūrių klubo nariai visada galės įsigyti 20 proc. pigiau. 

Vasaros pradžioje, greta sėkmingai gyvuojančio Mažylių klubo, pradėjo veikti dar keturi – Augintinių, Sodo ir daržo, Žuvies mėgėjų ir Ant grotelių klubai. Prie šių klubų prisijungę dešimtys tūkstančių žmonių, pasinaudodami tik jiems skirtomis nuolaidomis, per tris vasaros mėnesius jau spėjo sutaupyti virš 200 tūkst. eurų, skaičiuoja bendrovė.


Rašyti komentarą...
G
GGFH
2021-09-14 15:29:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuolaidų burtininkai tiesiog. Net dvi skirtingos kortelės! Pusė tų nuolaidų niekam nereikalingos, kita pusė vedžiojimas už nosies.
Atsakyti
-66

p
ptksš
2021-09-14 15:51:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užsikeli antkainius ir žaidi. Vienžu, viskuo pasirūpinta..
Atsakyti
-43

V
Vida
2021-09-14 15:47:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinia keleiviams norintiems vykti.
Atsakyti
-32

SKAITYTI KOMENTARUS (114)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų