„Maxima“ dėl karantino keičia darbo laiką

Lietuviškas prekybos tinklas, nuolat stebėdamas situaciją dėl koronaviruso ir bendradarbiaudamas su visomis atsakingomis institucijomis, nusprendė nuo pirmadienio, kovo 16 dienos, trumpinti savo parduotuvių darbo laiką, rašoma pranešime spaudai.

„Reaguodami į mūsų šalyje įsigaliosiantį karantiną bei prisiimdami atsakomybę už savo darbuotojų ir klientų sveikatą, nuo pirmadienio trumpiname visų savo parduotuvių, įskaitant ir dirbančių visą parą, darbo laiką. Nuo kovo 16 dienos visos mūsų tinklo parduotuvės Lietuvoje dirbs nuo 9 val. ryto iki 20 val. vakaro. Tokia tvarka tęsis iki šiuo metu numatomos karantino pabaigos kovo 30-ąją“, – sako Irtautė Ščerbavičienė, „Maximos“ operacijų vadovė. 

Pasak I. Ščerbavičienės, pastarosiomis dienomis susiduriama su iššūkiu – itin išaugusia kai kurių prekių paklausa. 

„Galime dar kartą patikinti – jau prieš kelias savaites gerokai padidinome prekių užsakymų kiekius savo tiekėjams ir kol kas prekių tikrai netrūksta. Svarbiausia, spėti jas, reaguojant į nuolat kintančią paklausą, pristatyti į parduotuves ir papildyti lentynas“, – pabrėžia „Maximos“ atstovė. 

Klientai „Maximos“ parduotuvėse raginami dezinfekuoti rankas ir naudoti vienkartines pirštines – jas galima rasti prie pirkinių vežimėlių ir krepšelių. Taip pat pirkėjų prašoma, kur įmanoma, naudotis savitarnos kasomis ir taip išvengti kontakto su kasininkais, išlaikyti atstumą su kitais parduotuvių klientais. Įprastos kasos prekybos tinkle dezinfekuojamos kas tris valandas, savitarnos – kas valandą. Kasininkai yra aprūpinti dezinfekciniu skysčiu rankoms. 

Įvairūs paviršiai parduotuvėse, pavyzdžiui, krepšeliai, vežimėliai, rankenos, kortelių skaitytuvai yra dezinfekuojami penkis kartus per dieną. Kelis kartus per dieną valomi ir parduotuvių tualetai. 

„Suprasdami visas rizikas ir sekdami atsakingų institucijų rekomendacijas, raginame savo klientus rinktis el. prekybos galimybę www.barbora.lt ir taip sumažinti galimą kontaktą su kitais žmonėmis. Dabartinė situacija gali bet kada pasikeisti, todėl norime visų paprašyti supratingumo ir padėti pasirūpinti pažeidžiamiausiomis grupėmis, tokiomis kaip vyresnio amžiaus žmonės. Jei įmanoma, padėkime savo tėvams, seneliams ar kaimynams apsipirkti – nueikime į parduotuvę už juos“, – sako I. Ščerbavičienė, „Maximos“ operacijų vadovė.


Rašyti komentarą...
M
Maximos darbuotoja
2020-03-16 04:39:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad trumpinat laiką tai rupinates savo darbuotojais?Nebejuokinkit.Jokiu apsisaugojimo priemonių nėra.Zmoniu minios,niekas nežiūri jokių atstumu.Puse darbuotojų jau koseja,dirba skaudanciom galvomis.Srautai didžiuliai.Nu bet aišku svarbiausia pelnas.Ir visi sėkmingai platina virusą.
Atsakyti
0

A
Aurimas
2020-03-16 11:37:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Virusas
Atsakyti
0

d
das
2020-03-28 23:03:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia pailginti darbo laiką o ne trumpinti.
Vistiek visi eina, eina ir eis.
Dabar susigrūdimas belekoks
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų