REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Lietuvos oro uostų“ vadovas: bilietai brangs

Žinių radijas

„Lietuvos oro uostų" vadovas Gediminas Almantas „Žinių radijo“ laidoje „Ryto espresso“ prognozuoja, kad Malaizijos keleivinio lėktuvo katastrofa turės įtakos bilietų kainoms. Anot jo, tai keleiviai pajus artimiausiu metu.

REKLAMA
REKLAMA

Tuo pat metu pašnekovas pabrėžė, kad mūsų šalies oro uostams mažai įtakos turės sprendimas atsisakyti maršrutų per Ukrainos oro erdvę:

REKLAMA

„Iš principo, tiek, kiek tai susijęs su maršrutais iš Lietuvos oro uostų, mūsų tai neįtakoja arba įtakoja labai minimaliai. Į tą pusę turime tik kelis maršrutus. Neturėtų būti ypatingų „užlaikymų“ ar skrydžių trukmės pailgėjimo“.

Anot pašnekovo, skrydžių kompanijoms, skraidinančioms keleivius per Ukrainos oro erdvę, iškyla didesnė rizika, joms tenka rinktis kitus skrydžių maršrutus, kurie gali būti ilgesni.

„Visa tai susijęs su didesnėmis ir kuro, ir laiko sąnaudomis. Aviakompanijos į bet kokius pokyčius reaguoja labai greitai. Tai intensyvios konkurencijos rinkoje dirbančios bendrovės. Žinoma, jau įsigytiems bilietams tie numanomi pokyčiai įtakos neturės. Netrukus turėtume pajusti aviakompanijų pasikeitusią politiką ir akivaizdžiai įsitikinti, kad bilietai brangs“, – sakė „Lietuvos oro uostų" vadovas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų