• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Langus ir duris gaminanti bendrovė „Ltintus“ toliau plečia savo veiklą Lietuvoje ir Šiauliuose statys dar vieną gamyklą, rašoma „Investuok Lietuvoje“ pranešime žiniasklaidai.

Langus ir duris gaminanti bendrovė „Ltintus“ toliau plečia savo veiklą Lietuvoje ir Šiauliuose statys dar vieną gamyklą, rašoma „Investuok Lietuvoje“ pranešime žiniasklaidai.

REKLAMA

Planuojama, kad naujosiose 13 tūkst. kv. m ploto gamybinėse patalpose dirbs apie 150 specialistų. Statybos darbus ketinama pradėti dar šiais metais, o gamyklos eksploatavimo pradžia numatoma 2025 m. viduryje.

Įkūrė išeiviai iš Lietuvos

Pranešime primenama, kad „Ltintus“  dar 2010 m. JAV įkūrė du išeiviai iš Lietuvos. Kompanijai sėkmingai augant, buvo nuspręsta atidaryti gamyklą Lietuvoje ir išplėsti gamybos pajėgumus. Pirmoji bendrovės gamykla Šiauliuose pradėjo veikti 2018 m. Šiuo metu joje dirba apie 400 žmonių.

Pasak „Ltintus“  generalinio direktoriaus Karolio Grigaliaus, naują gamyklą statyti nuspręsta, norint dar labiau išplėsti savo produktų portfelį, gaminant energiją taupančius aliuminio langus, duris ir langų sieneles, sustiprinti pozicijas esamose ir sėkmingai startuoti naujose rinkose.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvoje jaučiamės turintys idealias sąlygas augimui. Čia radome pakankamai specialistų, logistiškai patogią lokaciją ir gerą verslo aplinką. Mūsų sprendimą dar labiau plėsti gamybinius pajėgumus lėmė stabiliai auganti paklausa ir noras dar labiau auginti savo produktų pasiūlą JAV rinkai.

REKLAMA

Lietuvos padalinys yra labai svarbi mūsų verslo struktūros dalis. Tai vienas pagrindinių mūsų gamybos, inovacijų ir eksporto centrų“, – pranešime cituojamas „Ltintus“  generalinis direktorius Karolis Grigalius.

Ieškos nemažai naujų darbuotojų

Ruošiantis statybos darbų pradžiai, bendrovė pradeda aktyviai ieškoti naujų darbuotojų. Aktyviausiai bus ieškoma inžinierių, konstruktorių, sąmatininkų, programuotojų, IT analitikų, gamybos operatorių, sandėlio operatorių ir kokybės užtikrinimo specialistų. 

REKLAMA
REKLAMA

Planuojama, kad per artimiausius trejus metus bendrovės darbuotojų skaičius perkops 500 ribą. Dalis naujokų prisijungtų prie jau egzistuojančių komandų, o dalis atliks visiškai naujas funkcijas, atsirasiančias bendrovei augant.

„Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis pabrėžia, kad didelės „Ltintus“  investicijos į veiklos plėtrą Šiauliuose yra pasitikėjimo Lietuvos gamybos pajėgumais ir vietos darbuotojų sugebėjimais ženklas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Šios investicijos patvirtina, kad Lietuvos regionai yra patrauklūs pačioms pažangiausioms gamybos bendrovėms. „Ltintus“ pavyzdys rodo, kad lietuviai turi didelę patirtį ir pakankamai aukštų kompetencijų kurti novatoriškus, pasaulinio lygio produktus.

Vertindami mūsų talentų potencialą ir tvirtą verslo infrastruktūrą pažangios gamybos tarptautinės bendrovės toliau plečia veiklą Lietuvos regionuose“, – pranešime cituojamas „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų