Lietuva – vakariečių atliekų panaudojimo vieta? Atvežami produktai: tyrelės kūdikiams su paukštienos atliekomis ir kava su kancerogeninėmis medžiagomis

 Tyrelės kūdikiams su paukštienos atliekomis, maisto papildai su laktoze, kava su kancerogeninėmis medžiagomis, toksinais užterštos riešutų ir arbatžolių siuntos... Tokie produktai iš užsienio šalių atkeliauja į Lietuvą, informuoja „Respublika“.

Nori nenori imi tikėti, kad Rytų Europos šalys – tarsi vakariečių atliekų utilizavimo vieta, kur neišprusėliai suvalgys bet ką. „Siekiant apsaugoti vartotojus nuo gamintojų apgaulės, šiais metais valstybinės maisto papildų kontrolės prioritetas bus maisto papildų sudėtinių dalių kontrolė. Planuojama atlikti daugiau laboratorinių tyrimų maisto papildų sudėčiai nustatyti“, – teigė VMVT Maisto skyriaus vyriausioji specialistė Lina Misiūnaitė.


Rašyti komentarą...
A
Adomas
2013-02-25 09:33:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nori sveikai maitintis-emigruok
Atsakyti
0

t
tahy
2013-02-25 08:33:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
istikro tai visur parduoda ta pati slamsta,tiklietuvoj tikrina labiau.geras pavizdys parduota arkliena vietoj jautienos.jei Airijoj galiotu lietuviski istatymai tai airiu puse gamyklu butu uzdaryta.
Atsakyti
-2

m
manau
2013-02-25 09:12:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad labiau tinka atsivežami, o ne atvežami
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų