Laikinos prekybos vietos prekybos centruose galės veikti, bet tik ribotai

Trečiadienį įsigaliojantys prekybos ribojimai maistu prekiaujančias laikinos prekybos saleles aplenks didžiuosiuose prekybos centruose jų veikla nebus stabdoma. Atvykę į maisto parduotuvę, pirkėjai galės norimų maisto produktų įsigyti ne tik pačioje parduotuvėje, bet ir praėjimuose esančiose salelėse.

Prekybos centrai praneša, kad rūpinantis lankytojų saugumu, nuspręsta veikiančias palikti tik maisto produktais prekiaujančias laikinąsias saleles.

Veiks vos dešimtadalis

Įmonės „Baltic Red“, valdančios prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, generalinio direktoriaus pavaduotojos Ievos Goštautaitės – Gedutės teigimu, „Megoje“ sugriežtinto karantino laikotarpiu veiks visos – šiuo metu 9 – prekybos centre esančios laikinos prekybos salelės.

„Šiuo laikotarpiu planavome turėti daugiau nei 100 laikinų prekyviečių visame prekybos centre, tačiau darbuotojų ir lankytojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas, taigi įvertinę susiklosčiusią situaciją šalyje, prekybos centre palikome tik maisto produktais prekiaujančias laikinas prekyvietes“, – sako prekybos centro atstovė.

Galimybe dirbti linkę pasinaudoti

„Akropolis“ prekybos ir laisvalaikio centrus valdanti „Akropolis Group“ praneša, kad sprendimą dėl veiklos vykdymo kai kurie prekybininkai turės priimti savarankiškai.

„Nuo trečiadienio, gruodžio 16 d., sugriežtinto karantino metu, prekybos centruose „Akropolis“ tikrai veiks „Maximos“ ir „Eurovaistinės“.

Kitos prekybos vietos kurioms leidžiama prekyba (maisto, veterinarijos, optikos ir ortopedijos prekių parduotuvės) arba internetu užsakytų prekių išdavimas dėl darbo tęsimo sprendžia individualiai, bet jau dabar matome, kad dauguma jų pasinaudos tokia galimybe“, – komentuoja „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Papildomą informaciją apie paslaugas teikiančias prekybos vietas sugriežtinto karantino laikotarpiu, „Akropolis Group“ skelbs savo prekybos centrų internetiniuose puslapiuose.

REKLAMA

Vyriausybės nutarimas dėl parduotuvių, turgaviečių ir kitų būtinųjų prekių parduotuvių veiklos

Nuo gruodžio 16 dienos, 0 val. 00 min., Lietuvoje griežtinamas karantinas. Nuo trečiadienio veiks tik būtinųjų prekių parduotuvės. Draudžiama parduotuvių, įskaitant parduotuves prekybos ir (arba) pramogų centruose, turgaviečių ir kitų viešųjų prekybos vietų veikla. Išskyrus:

·    parduotuvėms, kurių pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos, vaistinių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių pardavimas;

·    maisto prekybai turgavietėse ir kitose viešosiose prekybos vietose;

·    internetinei prekybai ir kai prekės pristatomos fiziniams ir juridiniams asmenims ar atsiimamos atsiėmimo punktuose.   Parduotuvėse, kurių veikla nedraudžiama:

·    turi būti užtikrinamas 10 kv. m. prekybos plotas vienam lankytojui arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas asmuo ir užtikrinamos kitos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos sąlygos.  


Rašyti komentarą...
Деонид
2020-12-18 10:44:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Закрыть его на 3 года
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų