Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aš manau, kad pragyvensim kelias krizes, pasikeis dvi kartos po "tarybinių" piliečių ir reikalai pajudės geryn.
Šiai dienai dauguma piliečių vis dar galvoja, kad jais kažkas privalo rūpintis, o valdžia vis dar galvoja, kad visi verslininkai vagys ir valstybė gerai gyvens tik juos išnaikinus.
Laikas sustatys viską į vietas, kada žmonės pirks daiktus tokius, kuriuos gali įpirkti, o ne tuos, kuriems paskolą gauna. Ir kada valstybė supras, kad pinigai gimsta ne ES koridoriuose, o iš verslo savoje valstybėje...
Amerikai reikės 15 metų atstatyti prarastą turtą dėl rcesijos? O kiek tada Lietuvai? --------žiūr. Tuesday, June 23, 2009
Economist Phelps Says U.S. Wealth May Take 15 Years to Rebound

By Alison Sider and Elliott Gotkine

June 22 (Bloomberg) -- U.S. households may take as long as 15 years to rebuild wealth lost in the recession, said Columbia University professor Edmund Phelps, winner of the Nobel Prize in economics in 2006.

“The only way we’re going to get a healthy, full recovery is over a long period of time, involving households rebuilding their balance sheets and companies in trouble rebalancing their balance sheets,” Phelps said in an interview today with Bloomberg Television. “There’s no silver bullet that’s going to get us into good shape quickly.”

U.S. household wealth fell by $1.3 trillion in the first quarter of this year, with net worth for households and non- profit groups falling to its lowest level since 2004, according to a Federal Reserve report released June 11. Wealth dropped by a record $4.9 trillion in the last quarter of 2008.

Phelps said that economic recovery will be unlikely until producers exhaust their existing inventories.

“When that happens there will be a sigh of relief that we’ve hit bottom,” he said in the interview from Paris. “Then we’ll see a little bounce in consumption demand” and “people won’t be bracing themselves at the prospect of losing their jobs,” he said-----------
2 moto

labiausiai neria žemyn tie, kas priklausomi nuo eksporto, kuriam vystyti pajėgumai pirkti iš pabrangusių paskolų, ir neturintys stabilaus vidaus vartojimo (pakankamai storo vidutinio sluoksnio su santaupomis). Ir žinoma negauna injekcijų iš valstybės, sėkmingai pardavinėjančios savo skolą visam pasauly.

Kokie suomiai, eksportuojantys tik ~35% savo BVP (plg. su Lietuva), irgi skaičiuoja kritimą, bet nesijaudina, rūko pypkes ir laukia, kol Rusija atsigaus.
Liūdna skaityti šiuos tuščius paistalus. Lietuvos ūkis neria žemyn? O kas neneria? Kas gi trukdo investuotojams, vartotojams ar kitiems dievams keistis paslaugomis ir resursais? Kiek laimės ir naudos davė "pelno siekimas išgalėmis" konkrečiai Lietuvai? Kiek kapitalo buvo "naujinama" 1990aisiais? Kapitalo ar gero noro infrastuktūrai išlaikyti lygtai buvo daugiau... sovietiniais laikais?!

Gyvensime pazadais, kad viską gelbės technologinės inovacijos ir investuotojų savanaidiškos užgaidos? Kada tai iš tikrųjų kažką IŠGELBĖJO būtent tada, kai buvo sunku?
Ką jie čia svaigsta apie užsienio investicias krizės laikotarpiu. Skuba čia kas investuoti Lietuvoj.
Nu, ekanamistas, tai buri... suprantu, reik gi iš kažko gyventi, jei ne iš ekonomikos praktinių žinių, tai iš grafomanijos. Nausėda žių irgi SEB'ui patarinėja... 168 ml nuostolio pripatarinėjo. A sau nebos 1 milijona pelno. Gal užsiimk viena karta darbu a ne tuščiom kalbom. :))))

P.S> Aš aišku juokauju, bet tie ekonomistai.... tikrai ne tikslių mokslų atstovai :)))
Gerb.Jonai,mes turime didelį turtą-nuostabią ,neapgyventą žemę viduryje Europos.Pridėjus šį mūsų kapitalą-valstybinę žemę,ES paramą galime kurti nuostbias gerai sutvarkytas nausėdijas su verslui pritaikytais pastatais ir komunikacijomis.Tai būtų labai paklausi prekė.Žmonės juk pinigų turi,reikia juos nukreipti tinkama kryptimi.
Plačiau žiūrėk internete `Paniekintoji žemė`Gaila niekas neatsiliepė. pnagrinėk ir atsakyk.Gal valdžia teiksis perskaityti.
kirkiliniai socdemai smogė Lietuvai taip kad vlstybė dingtų iš Europos žemėlapio.paskutinę akimirką gaunant spyrį į šikną dakalė-užgrobė dvi elektrines.
Šmaikštus ir teisingas, šviečiantis.
Ar Barclays padarė kokių nors rimtesnių žingsnių apart "ketinimų protokolo" ir tiriančio rinką head-hunting? Ar jau tikrai tikrai ateina? Ar jau ruošia patalpas, kur dirbs tie 200-300 darbuotojų?

Kol kas blogų naujienų daugiau nei gerų.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų