REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienį bendrovė „Klaipėdos nafta“ pasirašė ilgalaikę sutartį su Austrijoje registruota bendrove „Gazprom Neft Trading GMBH“ dėl mazuto krovos „Klaipėdos naftos“ terminale.

REKLAMA
REKLAMA

Mazuto tiekimas prasidės nedelsiant, „Gazprom Neft Trading GMBH“ sutartyje įsipareigojo, kad minimalūs perkraunamo mazuto kiekiai sudarys nuo 10 iki 15 proc. visų „Klaipėdos naftos“ valdomo terminalo pajėgumų. Per metus Klaipėdoje galima perkrauti 7,1 mln. tonų naftos ir jos produktų.

REKLAMA

Sutartis su vienos didžiausių Rusijos naftos bendrovių „Gazprom Neft“ dukterine įmone ne tik atitinka mūsų siekį suformuoti ilgalaikių užsakymų portfelį – ji taip pat leis užsitikrinti stabilią krovą ne tik žiemą, kai krovinių kiekis terminale natūraliai auga dėl sezoniškumo, bet ir vasarą, kai mazuto krova gerokai sumažėja. Be to, sutartį pasirašėme tiesiogiai, be tarpininkų, o tai ne tik rodo augantį pasitikėjimą bendrove, bet ir turės teigiamos įtakos jos veiklos rezultatams“, - bendrovės pranešime cituojamas „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius Rokas Masiulis.

REKLAMA
REKLAMA

Iki šiol „Gazprom Neft Trading“ per Klaipėdos terminalą tiekdavo tik pavienes mazuto partijas. Tokia ilgalaikė, didesnį mazuto kiekį garantuojanti, sutartis pasirašoma pirmą kartą.

Didžiausias įmonės klientas ir toliau išlieka bendrovė „Orlen Lietuva“.

Per dešimt šių metų mėnesių „Klaipėdos nafta“ perkrovė 6,4 mln. tonų krovinių (5 proc. daugiau nei 2009 metais per tą patį laikotarpį) ir gavo 100,4 mln. litų pajamų (7 proc. daugiau nei pernai).

Per 2009-uosius „Klaipėdos nafta“ uždirbo 37,603 mln. Lt grynojo pelno – 31,5 proc. daugiau nei 2008 metais, o bendrovės apyvarta pernai siekė 116,349 mln. Lt – 2,7 proc. mažiau nei 2008-aisiais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų