Klaipėdoje – kliūtys atidaryti žuvų turgų

Klaipėdos savivaldybės įpareigojimą Pilies uosto koncesininkui įrengti žuvų turgų Danės krantinėje baigia numarinti paveldo teritorijos statusas ir nebaigtos vietos paieškos. „Lietuvos žinios“ rašo, kad dėl netesybų pradėta skaičiuoti delspinigius.

Pilies uostą valdančios Klaipėdos laivų remonto bendrovės vadovas Alvydas Butkus teigia, jog dėl neįrengto žuvų turgelio jaučiasi tarsi būtų patekęs tarp girnų. Įmonė pagal koncesijos sutarties terminus investuoti į objektą maždaug 250 tūkst. litų vėluoja pusę metų.

"Pateikėme savivaldybei žuvų turgaus koncepciją, siekėme gauti projektavimo sąlygas. Tačiau Kultūros paveldo departamentas jų neišdavė, motyvuodamas tuo, kad statiniai užstos piliavietę. Tuomet savivaldybė pasiūlė įrengti akmeninius stalus", - sakė A.Butkus miesto tarybos Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisijai, kuri jau antrus metus visokiais būdais mėgina išjudinti prekybą šviežiomis žuvimis prie Pilies tilto

Teigiama, kad dėl Klaipėdos kultūros paveldo departamento pozicijos niekaip nepavyksta suderinti projekto. Ši institucija ginasi, kad stabdžius įjungė ne ji, o kitokią žuvų turgaus viziją susikūrusi savivaldybė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų