Keičiasi dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laikas

Nuo kovo 8 dienos ilginamas dalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių darbo laikas.

„Darbo laikas yra koreguojamas atsižvelgiant į pirkėjų poreikius, kad šviesėjant pavasario vakarams žmonės patogiai ir neskubėdami galėtų apsipirkti vėlesnėmis valandomis, kai pirkėjų srautai sumažėja. Karantino metu siekiame užtikrinti, kad darbuotojams būtų saugi darbo aplinka, o pirkėjai galėtų saugiai apsipirkti. Kasdien atidžiai stebime situaciją ir esant poreikiui, atskirų parduotuvių darbo laikus keičiame“, – pranešime spaudai cituojama „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Nauju darbo grafiku dirbs kai kurios parduotuvės Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Ukmergėje, Kupiškyje, Šilutėje, Priekulėje, Molėtuose, Ignalinoje, Molėtuose, Zarasuose, Aukštadvaryje.

Visą parą prieš karantiną Vilniuje ir Kaune veikusios „Maxima“ parduotuvės darbo naktimis neatnaujins, tačiau dirbs iki vidurnakčio. Nuo kovo 8 dienos Kaune esanti „Maxima XX“ parduotuvė (Jonavos g. 60) dirbs nuo 8 iki 24 valandos. Tai bus ilgiausiai Kaune dirbanti „Maxima“ parduotuvė. Anksčiau visą parą Vilniuje, Mindaugo g. 11, veikusi „Maxima XXX“ jau kuris laikas karantino metu dirba nuo 7 iki 24 valandos.

Taip pat prekybos tinklas „Maxima“ primena, kad šv. Velykų sekmadienį, balandžio 4 d., parduotuvės nedirbs. Tuo metu pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, „Maxima“ parduotuvės dirbs kaip įprastai.

Šiuo metu „Maxima“ parduotuvėse yra taikomi itin sugriežtinti higienos reikalavimų: reguliariai dezinfekuojami pirkinių vežimėliai ir krepšeliai bei kiti įvairūs paviršiai, parduotuvių vėdinimui yra padidinta šviežio oro cirkuliacija. Laikantis Vyriausybės reikalavimo yra stebimas pirkėjų srautas, kad vienam pirkėjui būti užtikrinamas ne mažesnis nei 15 kv. m plotas. Esant didesniam lankytojų srautui, pirkėjų gali būti paprašyta palaukti ir neiti į parduotuvę, iki kol joje sumažės lankytojų.

REKLAMA

Visose „Maxima“ parduotuvėse yra sudaryta galimybė pirkėjams dezinfekuoti rankas bei naudotis nemokamomis vienkartinėmis pirštinėmis. Atvykusiems apsipirkti „Maxima“ parduotuvėse yra galimybė paprašius nemokamai gauti ir vienkartinę veido kaukę. Pirkėjai parduotuvėse raginami nesibūriuoti – laikytis 2 metrų atstumo tarp kitų pirkėjų ir darbuotojų. Saugius atstumus prie kasų ir vitrinų žymi specialios linijos. 

Karantino metu norint apsipirkti saugiai, sklandžiai ir greitai, rekomenduojama pirkinius planuoti iš anksto ir į parduotuvę atvykti ryte, pirmosiomis jos darbo valandomis, arba prieš darbo pabaigą, kai lankytojų srautai būna gerokai mažesni.


Rašyti komentarą...
A
Alla
2021-03-03 11:49:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas nereguliuoja pirkėjų srauto gal jau užteks meluot nes bjauru darosi
Atsakyti
-2

V
Violeta
2021-03-03 11:00:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gryni juokai su tom maximom,kokie dar atstumai???
Atsakyti
-3

A
Aras
2021-03-04 08:30:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dirbkit kiek norit už 550, ei lapakusnike naumaviciau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų