REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žiniasklaidos kompanija „Diena Media News“ viena pirmųjų Lietuvoje pradeda vykdyti kasdieninį leidžiamų dienraščių tiražų auditą.

REKLAMA
REKLAMA

Įmonės valdomų dienraščių „Kauno diena“, „Vilniaus diena“ ir „Klaipėda“ tiražus nuo balandžio 6 dienos stebės tarptautiniai auditoriai „Moore Stephens“.

REKLAMA

Šiuo žingsniu „Diena Media News“ teigia siekianti skatinti skaidrią ir atsakingą žiniasklaidos veiklą. „Lietuvoje leidinių tiražų auditas kol kas nėra numatytas įstatymais, o tai yra svarbu ne tik reklamos užsakovams, bet ir skaitytojams. Inicijuodami savo leidinių tiražų auditą, pasisakome už etišką ir skaidrų leidybos verslą ir visų pirma pradedame nuo savęs“, - kalbėjo „Diena Media News“ generalinis direktorius Robertas Beržinskas.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak R.Beržinsko, leidinių tiražų auditas turėtų palengvinti darbą reklamos užsakovams ir reklamos agentūroms. Reklamos davėjams bus lengviau apsispręsti, ar verta į konkretų leidinį investuoti reklamai skirtus pinigus. Skaitytojai, rinkdamiesi leidinius, kurių tiražas audituojamas, bus tikri, kad skaito atsakingus, etiškus ir patikimus leidinius. „Diena Media News“ tiražų auditą atliks savo lėšomis.

„Diena Media News“ valdo regioninius dienraščius „Kauno diena“, „Klaipėda“ ir „Vilniaus diena“, drauge su „The Economist“ žurnalu leidžia metinį leidinį „Pasaulis…“, taip pat valdo interneto naujienų portalą Diena.lt. „Diena Media News“ pajamos praėjusiais metais sudarė 18,3 mln. litų, arba 28 proc. mažiau nei 2008 metais. Bendrovė per 2009 metu uždirbo 46 tūkst. litų pelno prieš nusidėvėjimą ir palūkanas (EBITDA). 2008 metais bendrovės nuostoliai prieš nusidėvėjimą ir palūkanas (EBITDA) sudarė 5,5 mln. litų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų