Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

BRIK šalyse (Brazilijoje, Rusijoje, Indijoje ir Kinijoje) ir Azijoje  moterims pavyksta pasiekti daugiau, negu Europoje ir Amerikoje. Nors daugelio kompanijų vadovybė ir pripažįsta, kad moterys kompanijose ir aukštuose postuose net labai reikalingos ir padeda sukurti papildomą konkurencinį pranašumą, vadovų kėdės vis tiek, kaip ir anksčiau, atitenka vyrams.

REKLAMA

Tokias išvadas pateikia konsultacinė firma „BCG“ atliktame tyrime, pavadintame „Kaip pramušti „stiklines lubas“: moterų aktyvesnio įtraukimo į vadovaujantį darbą klausimai“. Jo metu buvo apklausta apie 100 moterų.

Investicijos į moteris – efektyvus instrumentas rinkoje, tvirtina britų analitikai iš kompanijos „Ernst & Young“. 860 milijonų žmonių – ketvirtis gyventojų moterų – nepasirengę arba neturi galimybės dalyvauti pasaulio ekonominėje veikloje. Pasak mokslininkų, per artimiausius dešimt metų atsiras milijardas paklausos neturinčių darbuotojų, daugiausia besivystančiose rinkose.

REKLAMA
REKLAMA

„Fortune 500“ reitinge kompanijoms vadovaujančių moterų dalis šiais metais sudarė vos 3,5 procento. Prieš dešimtį metų šis rodiklis buvo dukart žemesnis. Išsivysčiusiose šalyse moterų dalis visose direktorių tarybose tik 11 procentų, besivystančiose – 7 procentai, praneša „Kommersant FM“.

Pasaulio milijardierių reitinge – o tokių yra virš tūkstančio – moterų tik 10 procentų. Didžioji dalis – kinės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų