JK pinigų plovimo prevencijos technologijų įmonė „AML Analytics“ atidaro biurą Vilniuje

Jungtinėje Karalystėje įsteigta reguliavimo ir priežiūros technologijų įmonė „AML Analytics“ steigia informacinių technologijų produktų vystymo biurą Lietuvoje.

Įmonė per ateinančius kelerius metus planuoja Vilniuje įdarbinti iki 50 darbuotojų, pranešė užsienio investicijų skatinimo agentūra „Investuok Lietuvoje“.

Pasak „AML Analytics“ vadovo Justino Holderio, biurą įsteigti Lietuvoje nuspręsta dėl gerai išvystytos Lietuvos informacinių technologijų ekosistemos, kvalifikuotų specialistų.

„Mūsų sprendimą nulėmė keletas veiksnių, įskaitant ir tai, kad Lietuvą entuziastingai rekomendavo vienas iš mūsų patikimų verslo partnerių. Tačiau svarbiausia, kad čia gausu kvalifikuotų specialistų, puikus anglų kalbos žinių lygis, be to, Vilnius lengvai pasiekiamas iš Jungtinės Karalystės oro keliu – kasdien vykdomi tiesioginiai skrydžiai iš Londono į Vilnių“, – pranešime sakė J. Holderis.

„AML Analytics“ Vilniuje kurs bankinių operacijų stebėjimo ir grėsmių nustatymo tyrimo sprendimus, kurie, kaip tikimasi, bus taikomi visame pasaulyje.

2010 metais įsteigta „AML Analytics“ analizuoja automatinius sankcijų patikros sprendimus, taikomus finansinių institucijų, siekiant apsisaugoti nuo rizikų, susijusių su finansiniais nusikaltimais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų