• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuva turi stiprų gyvybės mokslų tyrimų ir gamybos potencialą, sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. 

Lietuva turi stiprų gyvybės mokslų tyrimų ir gamybos potencialą, sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. 

REKLAMA

JAV viešinti ministrė, apsilankiusi Lietuvos kapitalo bendrovės „Northway Biotech“ vaistinių preparatų tyrimų ir gamybos padalinyje Bostone, teigė, kad tokia strateginė plėtra leidžia Lietuvos bendrovėms tapti aukštos pridėtinės vertės paslaugų ir produktų rinkos dalyvėmis.

„Biotechnologijos yra ypač imlios investicijoms, o jų atsiperkamumo laikotarpis santykinai ilgas, todėl, norint pasiekti gerą rezultatą po dešimtmečio, jau šiandien reikia aktyviai investuoti į šio sektoriaus ir jo inovacijų plėtrą“, – pranešime sakė A. Armonaitė.

Valdo Algirdo Bumelio valdoma vaistų tyrimų ir gamybos kompanija „Northway Biotech“ atidarė biofarmacinių vaistų kūrimo ir gamybos padalinį Bostono technologijų parke. Investicijos į jį siekia 40 mln. JAV dolerių.

REKLAMA
REKLAMA

„Northway Biotech“ klientai yra biotechnologijų įmonės, tarptautinės farmacinės kompanijos ir garsios mokslo institucijos iš Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos šalių. 2004 metais įkurta „Northway Biotech“ taip pat veikia Vilniuje ir Londone. 

Ministrės teigimu, Lietuvoje  gyvybės mokslų sektorius sukuria apie 2,5 proc. bendrojo vidaus produkto. Siekiama, kad iki 2030 metų gyvybės mokslai sukurtų 5 proc. BVP ir pagal šį rodiklį Lietuva taptų viena pasaulio lyderių.

Ypatingai NARKOTIKU srityje. Ei, kur ten tie SPECIALISTAI is RU ir BY ????
Mano baltas pudelis ir Armonaitė - 1x1 Tik maniškis protingesnis, bent nemyža kur papuola
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų