• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus miesto savivaldybė ragina neeksploatuojamų (nenaudojamų), be priežiūros paliktų transporto priemonių savininkus jomis pasirūpinti ir kuo skubiau jas pašalinti iš bendrojo naudojimo vietų.

Vilniaus miesto savivaldybė ragina neeksploatuojamų (nenaudojamų), be priežiūros paliktų transporto priemonių savininkus jomis pasirūpinti ir kuo skubiau jas pašalinti iš bendrojo naudojimo vietų.

REKLAMA

Be priežiūros paliktos stovėti transporto priemonės ne tik apriboja kitų vairuotojų galimybes naudotis bendromis vietomis automobiliams statyti, bet ir yra opi problema aplinkosauginiu požiūriu.

Savivaldybė informuoja, kad bus vykdomos neeksploatuojamų transporto priemonių, kurios neturi savininkų (ar kurių savininkai nėra žinomi), pripažinimo bešeimininkiu turtu procedūros, kurių metu automobiliai bus perimami savivaldybės žinion – nuvežami ir saugomi, kol atsiras savininkas arba teismas priims sprendimą dėl jų pripažinimo bešeimininkiu turtu.

Automobilių savininkus prašoma iki 2023-04-02 transporto priemones patraukti iš bendrojo naudojimo vietų, priešingu atveju automobiliai bus nuvežti priverstinai.

REKLAMA
REKLAMA

Pateikiame, perimti savivaldybės žinion planuojamų transporto priemonių, sąrašą.

Raginame neeksploatuojamų (nenaudojamų), be priežiūros paliktų transporto priemonių savininkus jomis pasirūpinti ir kuo skubiau jas pašalinti iš bendrojo naudojimo vietų. Be priežiūros paliktos stovėti transporto priemonės ne tik apriboja kitų vairuotojų galimybes naudotis bendromis vietomis automobiliams statyti, bet yra ir opi problema aplinkosauginiu požiūriu.

REKLAMA

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsniu, neeksploatuojamas transporto priemones bendrojo naudojimo vietose laikantiems asmenims gali būti skiriama administracinė nuobauda – įspėjimas (už pakartotinį nusižengimą – baudą nuo vieno šimto keturiasdešimt iki trijų šimtų eurų, taip pat gali būti skiriamas transporto priemonės konfiskavimas).

Informuojama, kad bus vykdomos neeksploatuojamų transporto priemonių, kurios neturi savininkų (ar kurių savininkai nėra žinomi), pripažinimo bešeimininkiu turtu procedūros, kurių metu automobiliai bus perimami savivaldybės žinion – nuvežami ir saugomi, kol atsiras savininkas arba teismas priims sprendimą dėl jų pripažinimo bešeimininkiu turtu.

REKLAMA
REKLAMA

Automobilių savininkus prašoma iki 2023-04-02 transporto priemones patraukti iš bendrojo naudojimo vietų, priešingu atveju automobiliai bus nuvežti priverstinai.

Pateikiame perimti savivaldybės žinion planuojamų transporto priemonių sąrašą:

1. „Renault“, T16263, pilka, Žolyno g. 12, Antakalnio;

2. BMW, be numerių, mėlyna, Zamenhofo g. 5, Fabijoniškių;

3. „Peugeot“, be numerių, balta, Taikos g. 84, Justiniškių;

4. „Renault“, 1497IB3, žalia, Justiniškių g. 76, Justiniškių;

5. „Opel“, be valstybinių numerių, žalia, A. P. Kavoliuko g. 2, Karoliniškių;

6. „Mercedes-Benz“, GL03ZVW, pilka, Architektų g. 77, Lazdynų;

7. „Renault“, be numerių, pilka, Eišiškių pl. 26, Naujininkų;

8. „Mazda“, be numeriųRaudona, Eišiškių pl. 26, Naujininkų;

9. „Peugeot 607“, be numerių, pilka, Žemynos g. 33, Pašilaičių;

10. „Audi A6“, JDL229, juoda, K. Vanagėlio g. 16, Senamiesčio;

11. „Audi 80“, CBK810RaudonaŠeškinės g. 2, Šeškinės;

12. „Opel“, be numerių, juoda, Čiobiškio g. 6, Šeškinės;

13. „Opel“, BB8676CX, raudona, Bajorų kel. 4, Verkių.

14. „Nissan“, be numerių, Juoda Trinapolio g. 3, Verkių.

15. „Mazda“, EHP497, pilka, Žirmūnų g. 66, Žirmūnų.

16. „Mazda“, GTF584, mėlyna, Žirmūnų g. 64, Žirmūnų.

17. Chrysler, ANZ478, pilka, Rinktinės g. 5A, Žirmūnų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų