„Giraitės ginkluotės gamyklos“ direktorius Raimondas Monkevičius traukiasi iš užimamų pareigų. R. Monkevičiaus teigimu, jo ir bendrovės valdybos pirmininko požiūriai dėl bendrovės likimo nesutapo ir esant dabartinėms sąlygoms jis nebemato galimybių toliau vadovauti bendrovei.

„Ne kartą su bendrovės valdybos pirmininku buvo kalbėta apie būtinąsias investicijas į gamyklą ir poreikį didinti gamybos pajėgumą, nes dabartinėmis sąlygomis įmonės produkcijai konkuruoti rinkoje labai sudėtinga. Deja, per visą mano vadovavimo įmonei laikotarpį į argumentus įsiklausyta nebuvo, reikalingus sprendimus priimti delsiama ir dabar lieka neaišku, ar jie bus priimti. Bendrovė tikrai galėtų dirbti efektyviau ir pelningai, bet įmonės valdybos pirmininkui nepavyksta atsikratyti stereotipų apie valstybės valdomos įmonės veiklos organizavimą ir jos ateitį. Todėl, kaip bendrovės vadovas, nematau jokių perspektyvų toliau tęsti savo darbą“, – sako R. Monkevičius.

R. Monkevičius „Giraitės ginkluotės gamyklos“ direktoriumi buvo paskirtas 2010 m. Nors tuo metu gamykla dirbo nuostolingai, optimizavus sąnaudas, gamykla ėmė dirbti pelningai. Pelningai gamykla dirba iki šiol. 2013 m. pasiekta metinė apyvarta sudarė beveik 21 mln. Lt, o grynasis pelnas iki pelno mokesčio viršijo 2,6 mln. litų. 2012 m. metinė apyvarta buvo 20,5 mln. litų, o pelnas iki pelno mokesčio – 2,15 mln. litų.

REKLAMA

„Per trejus vadovavimo įmonei darbo metus pavyko nemažai nuveikti. Įrodėme, kad įmonės veiklą galima organizuoti efektyviai ir valstybei priklausanti bendrovė taip pat gali dirbti pelningai. Kasmet bendrovės pajamos ir pelningumas stabiliai augo. Paskutiniųjų metų finansiniai rezultatai buvo tikrai džiuginantys. To pasiekti pavyko didinant eksportą į užsienio šalių rinkas“, – sako R. Monkevičius.

Kartu su R. Monkevičiumi iš pareigų traukiasi ir „Giraitės ginkluotės gamyklos“ finansų direktorius Paulius Petraitis.

„Giraitės ginkluotės gamykla“ – viena moderniausių pasaulyje šiuo metu veikiančių mažo kalibro šovinių gamyklų. Tarp „Giraitės ginkluotės gamyklos“ gaminamų šaudmenų – 7.62×51 mm NATO Ball šoviniai ir 5.56×45 mm NATO Ball šoviniai, sėkmingai išbandyti NATO bandymų centruose, taip pat civilinei rinkai pritaikyti .308 WIN tipo šoviniai sportinio šaudymo ir medžioklės profesionalams bei entuziastams. Visai „Giraitės ginkluotės gamyklos“ produkcijos kokybei keliami patys aukščiausi reikalavimai, atitinkantys NATO kokybės standartus.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų