Internete plinta įrašas: betono bloką nuo kelio patraukia už 30 eurų

Gyventojų noras per šventes nuvykti pas artimuosius kai kam pasirodė gera proga užsidirbti. Socialiniame tinkle „Facebook“ lietuvis išplatino įrašą, kuriame siūlosi atvykti į žmonių pageidaujamą vietą ir patraukti nuo kelio betoninius blokus, o žmonėms pravažiavus, sustatyti juos atgal. Policijos nuomone, kol kas tai  pokštas, nes nėra duomenų, kad būtų imamasi veiksmų. Kitaip grėstų atsakomybė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šventiniu laikotarpiu Lietuvoje ribojamas ir tarpmiestinis judėjimas – prie pagrindinių kelių įrengti keleivių patikros postai, o mažesni šalies keliai užtverti betono blokais.

Verslo planas

Šventiniu laikotarpiu krano paslaugas blokams nuo kelio patraukti siūlantis vyriškis įraše skelbia, kad paslauga teikiama visoje Lietuvoje.

„Už nedidelį mokestį patraukiame blokus nuo kelio ir atgal pastatome į vietą jums pravažiavus“, – skelbiama vyriškio įraše.

Įrašo autorius, vieno komentatoriaus paklaustas, kiek laiko užtruktų kranui atvykti į savivaldybę, jei ji yra toliau nuo paslaugos teikėjo gyvenamosios vietos, atsakė, kad paslaugas teikiantis transportas yra paskirstytas savivaldybėmis.

„Todėl paslaugos maksimalus laukimo laikas yra 45 min. Dėl to ir darome išankstinę registraciją, kad nereikėtų jums laukti“, – paaiškino vyras.

Skelbime nurodytas ir detalus krano paslaugų teikimo laikas – štai Kūčių vakarą šio krano paslaugas užsisakyti galima iki 16 val., antroji Kalėdų diena skelbiama nedarbo diena. Kitomis švenčių dienomis ir Naujųjų išvakarėse paslaugą numatoma teikti daugiausiai nuo 12 dienos iki 20 val. vakaro.

„Išankstinė registracija privaloma. Reikalinga informacija iš jūsų. Kranas į vietą atvažiuoja priklausomai nuo vietovės“, – skelbiama įraše.

Vienam skaitytojui po skelbimu pasidomėjus, kokia paslaugos kaina, įrašo autorius atsakė, kad mokestis svyruoja, priklausomai nuo pravažiuoti norinčių automobilių kiekio.

„Kaina svyruoja nuo 10 iki 30 eurų. Kuo daugiau mašinų vienu metu, tuo daugiau gaunasi, kooperuokitės, bus pigiau“, – susidomėjusius paslauga skatino vyriškis.

REKLAMA

Policija – tai tik pokštas

Lietuvos policijos komunikacijos skyriaus vedėjo Ramūno Matonio nuomone, tai – tik pokštas.

„Nėra jokių duomenų, kad tas vyriškis kažką konkrečiai darytų“, – sako R. Matonis.

„Mes rimtai žiūrime į visus atvejus, bet nepanašu, kad tai būtų toks atvejis“, – teigia Lietuvos policijos komunikacijos skyriaus vedėjas.

Policijos atstovas prideda, kad nustatyti, ar tai rimtas atvejis, turėtų policija.

„Tai čia jau mūsų reikalas. Bet kol kas nėra duomenų, kad kažkas būtų pasinaudojęs tokiais dalykais“, – sako R. Matonis.

R. Matonio teigimu, atsakomybė už tokią veiklą priklausytų nuo to, kokią žalą aplinkai, atlikdamas tokius veiksmus, padarytų pažeidėjas.

„Priklauso, ką jis padarytų aplinkai – apgadintų pastatus kokius ar ką. Jei jis iš tiesų sukeltų galimybes kažkam pravažiuoti užtvertose vietose, tai tada tai galima būtų laikyti karantininių ribojimų laužymu“, – atvejį komentuoja R. Matonis.

Juokiasi iš besipiktinančių

Po išplatintu įrašu komentatoriai susiskirstė į kelias grupes: vieni gyrė už puikų pokštą, kiti iškart pridėjo, kad apie tai jau pranešė policijai. Įrašo autoriaus, panašu, pastarieji komentarai neišgąsdino.

„Bet rimtai, paslauga – padėti žmonėms, o jie skundžia policijai hahah“, – atsakinėjo vyriškis.

„Mums neįdomu, mes tik teikiam paslaugas“, – vienai skaitytojai komentaruose priminus, kad blokai ant kelio sudėti ne veltui, atsakė įrašo autorius.

Asmeniniame vyro profilyje paskutinis įrašas – straipsnio apie jo siūlomas krano paslaugas pasidalijimas.

„Ačiū už reklamą. Toliau priimame išankstines registracijas“, – rašo vyriškis.


Rašyti komentarą...
H
Hd
2020-12-22 15:34:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super , Šaunuoliai!
Atsakyti
-3

A
Anas
2020-12-22 15:02:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
DezoKilimaiONEBlokaiApsugotu
Atsakyti
-1

v
vakcina
2020-12-22 15:13:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne trink taip jau mokes dar pinigus kramtik ka rasai
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų