Šimonytės žinia įstrigusiems Jungtinėje Karalystėje: grįžti galės ne visi

Premjerė Ingrida Šimonytė teigė, kad bus ieškoma kaip padėti į Lietuvą sugrįžti Jungtinėje Karalystėje įstrigusiems tautiečiams. Visgi, Vyriausybės vadovė siunčia žinią, kad pagalbos ranka bus ištiesta tik dėl svarių išvykusiems lietuviams.

Pasak jos, apie tai jau kalbėjosi su Latvijos ir Estijos premjerais, kadangi ir šių valstybių piliečiai susiduria su tomis pačiomis problemomis. I. Šimonytės teigimu, Lietuvos ambasada renka tautiečių duomenis, Užsienio reikalų ir Susisiekimo ministerijos bandys nustatyti skaičių žmonių, kurie tikrai dėl pagrįstų priežasčių yra įstrigę.

Premjerės teigimu, bus padedama tiems, kurie, pavyzdžiui, turėjo verslo reikalų ir negali grįžti į gimtinę. I. Šimonytė pabrėžė, kad ieškoma būdų kaip padėti tiems, kuriems reikia grįžti namo, o ne tiems, kurie nori atvykti į svečius pas gimines.

„Būtų labai keista, jei būtų kokia kitokia pozicija. Man atrodo, kad nuo pat pradžių, kai buvo įvestos karantino priemonės, mes tikrai raginome į svečius šventėms į Lietuvą nevažiuoti. Nes epideminė situacija yra sudėtinga, dabar Jungtinėje Karalystėje dar atsirado papildomų situacijos apsunkinimų. Tikrai neatrodo, kad būtų labai gera mintis šventėms grįžti į Lietuvą.

Tie žmonės, kurie įstrigo dėl to, kad kažkokia dalykiniai ryšiai ar ypatingos aplinkybės, tai čia atskira istorija. Tie žmonės, kurie nori atvykti į Lietuvą pasisvečiuoti, būtų gerai, kad jie atvyktų tada, kai padėtis bus saugesnė“, – kalbėjo I. Šimonytė.


Rašyti komentarą...
!
!!!
2020-12-22 11:50:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras sprendimas ir nereikia piktintis zinot koks dabar laikas o jei patinka rizikuot tai jusu bedos jei nemastot
Atsakyti
-6

V
Vidutis
2020-12-22 11:57:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul sėdi ten kur išvykę ir moka mokęsčius.Mes turim sėdėti vietoje,o jie mums veš mutavusią koroną
Atsakyti
-9

A
Algirdas
2020-12-22 11:37:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai teisingas sprendimas. Palaikau 100%.
Atsakyti
-19

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų