„Ignitis grupė“ tapo vienintele ESO akcininke

Valstybės kontroliuojama „Ignitis grupė“ tapo vienintele savo antrinės įmonės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) akcininke.

Vertybinių popierių sąskaitų tvarkytojai, vykdydami Vilniaus miesto apylinkės teismo balandžio 2 dienos sprendimą, balandžio 15 dieną padarė įrašus akcijų sąskaitose apie nuosavybės teisės į likusias ESO akcijas perėjimą „Ignitis grupei“, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė bendrovė.

Lėšos už ESO akcijas pervestos tiems akcininkams, kurie akcijas laikė asmeninėse vertybinių popierių sąskaitose. Tie akcininkai, kurie akcijas laiko emitento apskaitoje, arba buvusių akcininkų teisių perėmėjai, lėšas galės gauti nuo balandžio 15 dienos kreipdamiesi į SEB banką.

Atsiskaitymo kaina už vieną ESO akciją yra 0,88 euro. Lėšos už akcijas bus saugojamos depozitinėje sąskaitoje iki pilno atsiskaitymo su visais akcininkais, galutinės datos, iki kada akcininkai turi kreiptis dėl atsiskaitymo už akcijas nėra.

„Ignitis grupė“ pernai lapkritį baigė ESO privalomą akcijų išpirkimą ir padidino valdomą įstatinio kapitalo dalį iki 98,53 procento. 

„Ignitis grupės“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq“ Vilniaus biržos Oficialiajame prekybos sąraše.


Rašyti komentarą...
J
Joko
2021-04-16 07:32:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vagių klanas suka
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų