Į Berlyną išskrido pirmasis „Air Lituanica“ orlaivis

Pirmadienį Vilniaus oro uoste buvo pristatytas trečiasis „Air Lituanica“ maršrutas Vilnius  – Berlynas. „Air Lituanica“ komercijos direktorius Simonas Bartkus, pristatydamas trečiąjį tiesioginį reguliarųjį kompanijos maršrutą į Vokietijos sostinę, sakė, kad šis reisas labai prisidės prie Lietuvos ir Vokietijos ryšių stiprinimo.

„Maršrutas į Berlyną turi aukštą potencialą tiek verslo, tiek turizmo sraute. Berlynas garsėja pasaulinėmis verslo parodomis ir kultūros renginiais, į kuriuos gausiai keliauja lietuviai“, – įsitikinęs S. Bartkus.

„Tai svarbi diena visiems Lietuvos žmonėms. Kurį laiką Vilnius buvo tokia sala, kuri buvo sunkiai pasiekiama tiesioginiais skrydžiais. Turistų skaičius auga, prie dar didesnio augimo, manau, labai prisidės „Air Lituanica“ ir kompanijos vykdomi tiesioginiai skrydžiai“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas p. Jonas Pinskus.

„Ambasada sveikina „Air Lituanica“ pradedant skrydžius iš Baltijos šalių centro į Vokietiją. Visada norėjome užmegzti tokį ryšį ir dabar, kai Lietuva pradeda pirmininkavimą, turime tokią galimybę. Berlynas siūlo palankias kainas, turi puikią turizmo infrastruktūrą. Tą patį gali pasiūlyti ir Vilnius, todėl manau, kad šis naujas reisas bus sėkmingas. To ir linkiu aviakompanijai“, – sakė Vokietijos ambasados Lietuvoje ambasadoriaus patarėjas ir pavaduotojas Peter Ziegler.

Vokietijos ir Baltijos šalių Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) Lietuvos biuro vadovė Audronė Ercienė teigė, kad praėjusiais metais prekyba tarp Lietuvos ir Vokietijos siekė 12 mlrd. litų ir paaugo 4 proc. „Šis tiesioginis reisas bus ypač patrauklus verslo bendruomenei, verslininkams nebereikės laukti oro uostuose jungiamųjų skrydžių, o tai Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimą daro dar patrauklesnį ir patogesnį“, – sakė A. Ercienė.

Priminus, kad prieš keletą metų „Air Baltic“ organizuojami skrydžiai iš Vilniaus į Berlyną nebuvo populiarūs ir lėktuvai skraidė pustuščiai, „Air Lituanica“ komercijos direktorius S. Bartkus sakė, kad šiuo atveju situacija geresnė dėl šiam reisui tinkančio, optimalaus dydžio lėktuvo, kuris talpina 76 keleivius.

REKLAMA

Pirmasis „Air Lituanica“ orlaivis, skrendantis į Berlyno Tėgelio oro uostą, pirmadienį pakilo 13:55 val. Pirmuoju reisu į Vokietijos sostinę išskrido 51 keleivis. Į Berlyną bus skraidinama „Ember 170“ tipo orlaiviu pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Lėktuvas iš Vilniaus kils 13:55 val., išvykimas iš Tėgelio oro uosto – 15:10 val. vietos laiku. Skrydis truks 1 val. 35 min.

Rezultatai nustebino

Per pirmą savo veiklos mėnesį „Air Lituanica“ sėkmingai įvykdė 98 skrydžius. Iš viso buvo pasiūlyta 7448 vietos tiesioginiuose skrydžiuose Briuselio į Amsterdamo kryptimis.


Rašyti komentarą...
Žvirbliukas
2013-08-05 13:41:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
ABONENT AIRLINES - Interflugh...
Atsakyti
-1

K
Kaip ir Lituanicos nerasta
2013-08-05 15:31:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Flight details (OV 5023)
Flight number OV 5023
Airline Estonian Air
Aircraft Embraer ERJ 170/175
From Vilnius
To Berlin Tegel
Flight date 5 Aug 2013
Scheduled arrival 14:30 o'clock
Expected arrival time 14:25 o'clock
Remark Landing
Gate E16
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų