Finansinė grupė „Invalda“ tvirtina investicijų valdymo pozicijas Baltijos šalyse ir žengia į Latvijos pensijų fondų rinką. Nuo 2006 metų Latvijos finansinio turto valdymo rinkoje veikianti „Invalda“ ketina įsigyti Latvijos banko investicijų valdymo bendrovę bei išplėsti savo veiklos spektrą, apimant tiek investicinių fondų ir asmeninių portfelių, tiek pensijų fondų valdymą.

Šiandien „Invalda“ pasirašė sutartį su Latvijos banku AS ,,Akciju komercbanka „Baltikums“ dėl jo dukterinės investicijų valdymo bendrovės IPAS „Baltikums Asset Management“ įsigijimo Latvijoje. Tuo tarpu Latvijos bankui bus parduotos bendrovės AS IPS „Finasta Asset Management“ akcijos. Sandoriai bus užbaigti gavus priežiūros institucijos leidimus ir atlikus kitus su perdavimu-perėmimu susijusius veiksmus.

Pasak „Invaldos“ prezidento Dariaus Šulnio, finansinės grupės „Invalda“ veiklos strategija  orientuojama į turto valdymą, todėl šie sandoriai – tai planingas grupės plėtros etapas. „Finansinei grupei „Invalda“ priklausanti įmonė UAB „Finasta investicijų valdymas“ (FIV) sėkmingai įsitvirtino Lietuvos investicinių ir pensijų fondų rinkoje. Todėl įvertindami Latvijos rinkos potencialą ir FIV‘o profesionalumą nutarėme žengti kitą žingsnį - Latvijos investuotojams pasiūlyti ne tik investicinių, bet ir pensijų fondų valdymo patirtį“, - teigia D. Šulnis.

Po sandorių anksčiau AS IPS „Finasta Asset Management“ priklausę trys uždari investiciniai fondai bus perduoti bendrovei IPAS „Baltikums Asset Management“, kuri šiuo metu valdo 3 investicinius ir 2 pensijų fondus.

Sandorio suma nėra atskleidžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų