Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tam ir buvo sukurta visa ta nesąmonė su atseit liberalizavimu.
Tie tie tiekėjai ir sukurti kad luptu nuo runkėliu pinigus , o geras pavyzdys užkrečia , bus ir daugiau skirstytoju ar prižiurėtoju
Padaryta iš mūsų tos lietuveles velnias žino kas. Kaip ir deklaruoja valdžia kad esame Europos demokratinė valstybė, bet su tauta elgiamasi kaip Rusijoje. Deklaruoja kad esame teisinė valstybė, bet teisėsauga dirba panašiai kaip Rusijoje. Deklaruojama nepakantumas korupcijai, o korupcija panaši kaip Ukrainoje. Va tyčiojasi ir vagia elektrikai iš tautos, bet jiems nieko. Ko gero mūsų valdžia su teisėsauga supuvusi jau visiškai, nes jeigu vagys nebaudžiami vagia, ir jeigu vagį kažkas pavadinęs vagimi būna nuteistas už vagies orumo ižeidima, tai jau valstybei pyzdec.
Ne tarnauja o kartu dirba.ir gauna pelna


Visur rašoma rusija baltarusija ten tai ir anaip o kas pas mum valdžioje vagys vaikų prievartautojai seimūnai kalėjime su madatu sėdintis seimūna visas valstybės turtas privatizuotas vygdomas genocidas nes medicina prieinama tik tiem patiems seimūnam korupcija suvešėjo kaip piktžolės o kvailiai vistiek balsuoja už valdančiuosius ar iš viso neina balsuoti pabuskit tautiečiai greitai gali prieiti vaikščioti lapu prisidengus šikynę
Dar daugiau Kreivių ministrais statykit, net tik milijonus uždirbs
Džiaukites ponai kapitalizmo vaisiais

Kokie jie tiekėjai, tai perpardavinėtojai. Tiekia ekektros energiją gamintojai.
Maitiname nereikalingus tarpininkus. Protingas šeimininkas neleistų savo žmonių skriausti padidintomis kainomis. Tikriausiai net pažeidžia konstituciją naudodami prievartą vartotojams. Kodėl nesikreipia į KT?
Gal laikas juos į teisma paduoti. As vakar buvau nustebusi išėjau į kalidoriu o kad mirksi lemputė nesustodama,o tik televizorius tik buvo į jungtas. Kaip toj dainuoj suk suk rateli tik į viena puse. Išjungiau televizoriu ijungiau viskas pasibaigė mirksimai. Tai kiek jie prisuka nuo žmoniu. Mes sutarčių taigi nedarėme kad pakeistu skaitliukus naglai keitė. Atu nori ar nenori. Bet dabar žmonėms nebekeičia tiktai jaigu jie paprašo atvažiuoja pakeičia. Tai teks prašyti kad atvažiuotu pakeistu atgal senus skaitiklius. Jaigu ne bylinėtis sutarčių nera kad prasėm keisti skaitiklius. Užtenka Igničiuj krautis turtus.
Ar nekeista,kad dėl "Igničio" gražiai sutaria Prezidentas,Seimas ir Vyriaysybė?
@RoMio Ten šimtai milijonų ten visiems užteks
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų