Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tarptautinės viešųjų ryšių asociacijos (IPRA) apdovanojimuose „IPRA Golden World Awards 2009” aukštą įvertimą pelnė TEO LT, AB ir komunikacijos konsultacijų bendrovės „Andriuškevičiūtė, Kuras ir partneriai” kurtas bei įgyvendintas ekologinis projektas „Tausok ir keiskis”. Jis pelnė Specialųjį prizą vidinės komunikacijos kategorijoje bei tapo vieninteliu taip aukštai šiuose apdovanojimuose įvertintu projektu Baltijos šalyse.

REKLAMA

Nuo 2008 metų pradžios TEO vykdomo projekto metu darbuotojai skatinami elgtis ekologiškai - taupyti energiją, gamtos išteklius, mažinti aplinkos taršą. Balandį konkurso „Baltic PR Awards” ekspertai jį pripažino geriausiu vidinės komunikacijos projektu Baltijos šalyse, o socialinės atsakomybės kategorijoje jis laimėjo antrąją vietą.

TEO Korporatyvinio administravimo ir teisės reikalų skyriaus direktorės Eglės Gudelytės-Harvey teigimu, projektas „Tausok ir “ laurus konkursuose skina tiek dėl stipraus darbuotojų įtraukimo į įmonės ekologinių programų įgyvendinimą, tiek dėl konkrečių ir apčiuopiamų gamtos išteklių taupymo rezultatų.

REKLAMA
REKLAMA

Praėjusiais metais TEO įmonių grupėje buvo sunaudota penktadaliu mažiau biuro popieriaus, išsiųsta ketvirčiu mažiau popierinių sąskaitų klientams, mažėjo automobilių kuro bei vandens sunaudojimas. Vidinės bendrovės apklausos rodo, jog į aktyvų projekto įgyvendinimą įsitraukė 96 proc. darbuotojų, kurie aktyviai dalyvauja aplinkosauginėse iniciatyvose bei prisideda prie išteklių taupymo.

Šiame projekte TEO konsultavusios ir jį apdovanojimams pristačiusios viešųjų ryšių agentūros „Andriuškevičiūtė, Kuras ir partneriai“ atstovas Donatas Kuras teigia, jog tarptautinę projekto sėkmę lėmė tai, kad šiame projekte buvo sėkmingai suderinti komunikacijos ir socialinės atsakomybės principai.

„Įgyvendinant projektą buvo kūrybiškai panaudotas TEO intranetas – specialiai sukurtame puslapyje darbuotojai galėjo rasti ne tik svarbią informaciją, patarimus, kaip ekologiškai elgtis darbe ir namuose, bet ir prisiimti įvairius aplinką tausoti padedančius įsipareigojimus. Šie įsipareigojimai buvo vieši - taip buvo sukurtas savireguliacinis mechanizmas, skatinęs aktyvų darbuotojų įsitraukimą“, - pasakoja D. Kuras.

IPRA apdovanojimai bus įteikti spalio 30 dieną Londone vyksiančioje iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje. Šiais metais IPRA apdovanojimams sulaukė beveik 400 paraiškų iš 42 šalių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų