„Eikai“ suteikta 11 mln. litų paskola

SEB bankas suteikė 11 mln. litų paskolą įmonių grupės „Eika“ nekilnojamojo turto projektams Vilniuje įgyvendinti. Beveik 7 mln. litų iš suteiktos paskolos įmonių grupė „Eika“ skirs mažaaukščių gyvenamųjų namų statybai kvartale „Santariškių namai“, o kiek daugiau negu 4 mln. litų paskolos – naujo devynių aukštų daugiabučio Pilaitėje statybai.

„Augant naujos statybos butų paklausai, dalyvaujame įgyvendinant perspektyvius nekilnojamojo turto projektus ir didinant kokybiško naujo būsto pasiūlą. Su ilgametę patirtį turinčia įmonių grupe „Eika“ bendradarbiaujame jau ilgą laiką, tad tęsiame partnerystę toliau finansuodami bendrovės plėtojamus projektus Vilniuje“, – sako SEB banko prezidento pavaduotojas Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Aivaras Čičelis.

Į mažaaukštės gyvenvietės „Santariškių namai“ plėtrą „Eika“ šiemet investuos 21 mln. litų. Didžiausia investicijų dalis teks jau pradėtam statyti pirmajam A energinės klasės daugiabučiui. Iki 2015 metų „Santariškių namuose“ numatyta pastatyti dar apie 200 naujų butų, prekybos ir paslaugų centrą bei užbaigti visos gyvenvietės statybą, kurioje gyvens apie 1 150 šeimų.

REKLAMA

Į daugiabučių namų ir prekybos centro Pilaitėje statybas bendrovė šiemet investuos daugiau kaip 20 mln. litų. Šiuo metu Pilaitėje statomas devynių aukštų 71 buto namas ir 5 000 kvadratinių metrų ploto prekybos centras „Norfa“, kuris duris atvers jau šį pavasarį. Iki 2015 metų „Eika“ Pilaitėje iš viso planuoja pastatyti dar 250 naujų butų.

Iš viso 2014 metais į nekilnojamojo turto plėtrą „Eika“ investuos 45 mln. litų. Šiemet įmonių grupė pradės įgyvendinti naujus gyvenamųjų namų projektus Vilniuje – Jeruzalėje ir Bajoruose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų