„Ecolines“ tikisi nuo birželio 15-osios atnaujinti maršrutą Ryga-Berlynas

Tarptautinio keleivių pervežimo bendrovė „Ecolines“ planuoja nuo birželio 15 dienos atnaujinti maršrutą Ryga-Berlynas su sustojimais Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Suvalkuose, Augustave, Balstogėje, Varšuvoje.

Pasak bendrovės pranešimo, šiuo maršrutu kasdien kursuotų modernūs dviaukščiai autobusai „Setra S 431“, kelionės metu laikantis COVID-19 plitimo prevencijos priemonių, o autobusus po kiekvieno reiso pilnai dezinfekuojant.

Bilietus jau galima įsigyti per „Ecolines“ tinklapį.

„Visiškai suprantame, kad epidemiologinė padėtis gali pasikeisti ir vyriausybės savo sprendimus gali pakeisti. Todėl „Ecolines“ yra pasirengusi atitinkamai koreguoti tiek planuojamų kelionių tvarkaraščius, tiek ir bilietų pardavimus“, – pažymima bendrovės pranešime.

Susisiekimą tarp Baltijos valstybių sostinių „Ecolines“ atnaujino gegužės 29-ąją.

Kaip jau buvo skelbta, Vokietijos užsienio reikalų ministras Heiko Maasas (Heikas Masas) trečiadienį pranešė, jog jo šalis nuo birželio 15 dienos atšauks kelionių po Europą draudimą, daugumai žemyno valstybių švelninant dėl koronaviruso įvestus ribojimus.

Anksčiau šią savaitę Vilniuje viešėjęs Lenkijos užsienio reikalų ministras Jacekas Czaputowiczius (Jacekas Čaputovičius) pareiškė, kad gerėjant koronaviruso pandemijos situacijai, Lenkija tikisi „artimiausiomis savaitėmis“ atšaukti draudimą atvykti kaimynams ir kitiems europiečiams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų