Investicijų bendrovė „Hermis Capital“, šįmet įsigijusi dienraštį „Kauno diena“, pagrindinį laikraščio biurą Kaune su žemės sklypu pardavė Bronislovo Lubio kontroliuojamam koncernui „Achemos grupė“, rašo "Lietuvos rytas".

„Kauno dienos“ generalinis direktorius Martynas Kačiulis patvirtino, kad parduotas ir šiemet įsigyto „Klaipėdos“ dienraščio pastatas Šaulių gatvėje – liko tiktai galutinai įforminti sandorį. Kam parduotas pastatas, M.Kačiulis neatskleidė.

Toje pat gatvėje Kaune „Achemos grupė“ rekonstruoja jos valdomai spaustuvei „Aušra“ priklausantį 9 aukštų administracinį pastatą, kuriame įkurs 3 žvaigždučių ekonominės klasės viešbutį. Be to, spaustuvei šioje vietoje priklauso ir daugiau pastatų.

„Kauno dienos“ redakcija dabar patalpas nuomosis naujame biurų pastate Kęstučio gatvėje Kauno senamiestyje, o „Klaipėdos“ redakcija – biurų pastatų komplekse šalia „Klaipėdos“ viešbučio.

„Hermis Capital“ įkurtas žiniasklaidos koncernas „Diena Media“, kuris valdys „Kauno dieną“, „Klaipėdą“ ir kitus leidinius.


Rašyti komentarą...
a
antivalstybininkas
2007-08-28 09:47:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be pastatu tai niekis, bet kad "L.rytas" seniai pardaves sazine (o gal komjaunimo tiesa jos ir neturejo) - cia tai jau beda.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų