• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Marketingas yra naujovių mirtis, rašo „Fortune“ „blogeris“ Stanley Bingas. Marketingo paskirtis yra jo kultūroje, jei kas nors yra neprieinama pardavimui ar išplatinimui, tuomet tai neturi įgimtos reikšmės. Marketingas perkelia daiktus ir veiksmus iš asmeninės erdvės į viešąją sferą.

REKLAMA
REKLAMA

Marketingas atranda dalykus, apie kuriuos mes mėgstame pasvajoti, šokti pagal juos, žaisti su jais, ir supila juos visus į mūsų kolektyvinio troškimo gerklę. Tuomet mes valgome. Ir tai kurį laiką yra gerai. Tuomet jie patenka ten, kur patenka visi suvartoti dalykai – į didelį vandenyną kažkur už mūsų proto ribų. Tuomet visas virškinimo procesas prasideda iš naujo, tik jau su nauju produktu.

REKLAMA

Taigi, S. Bingas siūlo apžvelgti naujausias mados tendencijas. Neatidėliokite, nes didžioji nuobodybė jau prasideda.

„Twitter“. Nėra jokio sutapimo, kad didžiausi „Twitter“ veikėjai yra gilūs mąstytojai, tokie kaip Ashtonas Kutcheris, ir profesionalios naujienų organizacijos. S. Bingas rašo, kad dauguma jo pažįstamų žmonių, kurie yra prisiklijavę prie savo „Twitter“ puslapių, dirba žiniasklaidoje. Jie stebi vienas kitą kaip gyvūnai prie vandens telkinio: mažesnieji laukia, kuomet didieji užmiega, ir tuomet tampa saugu prieiti ir atsigerti.

REKLAMA
REKLAMA

„Facebook“. Šiuo metu „Facebook“ yra pagrindinis įrankis, kuriuo naudojasi marketingas stebėdamas jūsų pomėgius, nepatinkančius dalykus bei artimiausius troškimus. Dabar visos bendrovės turi savo „Facebook“ puslapius. Ar jaučiate jų artėjimą? Ar tai jums kelia baimę? Sukels.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Išmanieji telefonai. Tai tikrai negali tęstis. Žmonės vaikšto aplink kaip zombiai panardinę savo veidus į mažyčius ekranėlius, baksnojantys savo žaisliukus lyg smalsūs mažyliai. Aplink mus gyvenimas tęsiasi: medžiai, šuniukai, paukščiai danguje. Apie 2011 metus ateities kartos į mus žiūrės panašiai kaip mes žiūrėjome į šeštojo dešimtmečio rimtus vyrus su savo minkštomis fetrinėmis skrybėlėmis. Argi jie neatrodo kvailai su savo juokingomis mažytėmis skrybelėmis?

REKLAMA

Elektroniniai laiškai. Šiuo metu 90 proc. mano elektroninių laiškų yra spam'as arba šlamštas, kuris manęs visiškai nedomina, rašo S. Bingas. Anksčiau man patikdavo verslo elektroniniai laiškai, tačiau po kelių bylinėjimosi raundų dėl tam tikrų dalykų, aš suvokiu, kad elektroniniai laiškai yra tiek pat asmeniški, kiek pokalbiai vyriausybės tualete. Tiesą sakant, netgi mažiau, nes žmonės ten gerbia jūsų privatumą.

REKLAMA

„BlackBerry“. Prisimenate, koks buvo gyvenimas be jo? Aš taip. Aš buvau laimingesnis.

„Foursquare“. „Foursquare“ yra programa, leidžianti žmonėms žinoti, kur būtent šiuo metu yra jų draugai. Esmė yra tame, ką mes turime omenyje sakydami draugai? Vis dažniau mes turime omenyje tam tikrą nepažįstamą žmogų. Argi jūs nežinote, kur yra jūsų draugai, jei jie jums iš tiesų rūpi?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Darbas iš namų. Kitas nedarbo apibūdinimas

Vadovavimo konsultantai. Argi niekam niekada neatėjo į galvą, kad yra žymiai lengviau išnaudoti žmones, kurie yra priklausomi nuo jų (konsultantų) patarimų?

Darbų perkėlimas į kitą bendrovę. Čia turėtų būti mokesčiai. Šis reiškinys skubiai sutvarkytų visus Mumbajaus reikalus.

Vietoje užauginti, organiniai produktai. Man nusibodo valgyti atsakingai, kad būtų gerbiama mūsų motina Žemė.

Marketingas. Ką pasakysite apie tai, kaip apie idėją? Jūs jos atsisakote ir kas tada?

Tuomet stoja tyla. Gera kokybė yra ten, kur nutinka tikri dalykai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų