Posakis „garsiai užtrenkti durimis“ vadovams gali kainuoti reputaciją. Tačiau gali atnešti ir populiarumą. CNBC skelbia garsiausių verslo ir finansų pasaulio nepraustaburnių sąrašą.

Buvusi kompanijos „Yahoo“ vadovė C. Bartz 2009 metais staiga tapo dar žinomesnė, kai paaiškėjo vienas iš jos grasinimų darbuotojams. Vadovė šiuos perspėjo – jei jie nutekins kompanijos paslaptis, ji „spirs taip, kad nuskris į suš---ą Marsą“. Žiniasklaida greitai suregavo ir per kitą intervių C. Bartz paklausė „kaip po velnių“ jai sekasi. Moteris nesutriko, ir interviu užbaigė liepdama jiems „užsik---ti“.

Buvęs energetikos kompanijos „Enron“ prezidentas Jeffas Skillingas buvo įsitraukęs į finansinės apskaitos skandalą, po kurio kompanija žlugo. Tais pačiais metais vadovo viešai buvo paprašyta pateikti įmonės finansinę ataskaitą, bet šis atsakė, kad jos dar teks palaukti. Investicinės kompanijos vadovas Richardas Grubmanas atsakė, kad „Enron“ yra vienintelė kompanija, kuri nesugeba pateikti finansinių ataskaitų po pajamų. „Esu jums dėkingas, mes tai vertiname. Ši----iau“, - diplomatikšai atsakė J. Skilllingas.

REKLAMA

Buvęs „Microsoft“ vadovas Steve‘as Ballmeris garsėjo dėl savo entuziazmo, tačiau tamsioji jo emocianalumo pusė atsiskleidė, kai jis sužinojo, kad kompanijos inžinierius Markas Lucovskys pereina dirbti pas konkurentus „Google“. Vadovas metė kėdę į M. Lucovsky ir pradėjo plūstis apie „Google“ vadovą Ericą Schmidtą. „Po velnių, aš palaidosiu jį, esu tai daręs anksčiau – padarysiu ir dabar. Aš suš---tai užmušiu Google“, - citavo savo buvusį vadovą M. Lucovskys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų