Optimizuodamos išlaidas didmiesčių įmonės vis dažniau prekių pristatymui ar kitiems nedideliems kroviniams išvežioti renkasi dalinimosi automobiliu paslaugą. Pasak sostinės įmonių atstovų, dalinimosi automobiliu (angl. car sharing) paslauga „CityBee“ padeda ne tik tiksliai suplanuoti krovinio pristatymo klientui laiką, bet ir sutaupyti iki 60 proc. transporto išlaidų.

„Mūsų versas dar tik įsibėgėja, tad investuoti į nuosavą krovininį transportą dar būtų per anksti. Kita vertus, dalinimosi automobiliu paslauga mums visiškai jį atstoja, nes automobiliu galime naudotis bet kada, o mokame tik mėnesio pabaigoje ir tik už tiek, kiek realiai naudojomės paslauga“, – sako baldus renginiams nuomuojančios kompanijos „Sevenpro“ vadovas Kastytis Šliužas. Pagal krovinio dydį įmonė renkasi vieną iš „Fiat“ modelių – „Ducato“ arba „Doblo Cargo“.

Pasak „Sevenpro“ vadovo, dalinimosi automobiliu paslauga labiausiai apsimoka trumpose kelionėse, tačiau lyginant su kitomis, automobilių nuomos ar krovinių gabenimo, paslaugomis visais atvejais sutaupoma nuo 25 proc. iki 60 proc. išlaidų. Pavyzdžiui, pristatant krovinį Vilniaus miesto ribose, už paslaugas transporto įmonei gal tekti mokėti 55 litus, o dalinimosi automobiliu paslauga pristatant krovinį tam pačiam klientui kainuos 25 litus, pigesnė ji bus ir gabenant krovinį į užmiestį. „Dalinimosi automobiliu paslauga mums padėjo ir atpiginti, ir pagerinti savo paslaugas. Krovinius visada pristatome sutartu laiku ir naujais, tvarkingais automobiliais, mūsų klientai tai pastebi ir įvertina“, – teigia K. Šliužas.

REKLAMA

Biurų įrangą ir kitas prekes bei paslaugas biurams siūlančios UAB „Novakopa“ prekių pristatymo vadybininkas Vytautas Ropė sako, kad naudojantis automobilių nuomos įmonių paslaugomis tekdavo permokėti už nereikalingą nuomos laiką, be to, kaskart užtrukdavo automobilio paieškos.


Rašyti komentarą...
N
Nerka
2014-03-17 13:31:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pamirso pamineti dar viena paslauga! Uz tai kad yra skirtos parkavimo vietos Vilniuj, siuo metu citybee automobiliai perklijuoti i Zuokui viskas imanoma :-) ar tai asmenine graza? :-)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų