Britas, kuris po skyrybų interneto aukcione paskelbė, kad parduoda „visą savo gyvenimą“, visus daiktus pardavė už 200 tūkst. svarų (878 tūkst. litų).

Tai sekmadienį pranešė BBC.

Ianas Usheris (Janas Ašeris), kuris prieš šešerius metus emigravo į Australiją, nusprendė parduoti savo namą, automobilį, darbą ir draugus, kad galėtų viską pradėti iš pradžių.

44 metų vyro turtas buvo įvertintas 420 tūkst. Australijos dolerių, bet aukcione „eBay“ kaina pakilo tik iki 399,3 tūkst. Australijos dolerių.

Sutikęs su kaina, I.Usheris sakė, jog nesigaili patyręs nuostolių. „Esu santykinai patenkintas, bet, tiesą sakant, maniau, kad kaina bus truputį aukštesnė, - sakė jis. - Bet nesigailiu. Kas padaryta, tas padaryta, ir nekantrauju viską sutvarkyti“.

Per kelias valandas nuo aukciono pradžios praėjusį sekmadienį kaina už „gyvenimą“ buvo viršijusi 2 mln. Australijos dolerių, bet I.Usheris ir „eBay“ turėjo įdiegti registracijos sistemą, kad atsikratytų daugybės netikrų kainų siūlytojų, kurių daugelis buvo paaugliai iš Didžiosios Britanijos.

Aukcione buvo parduodamas trijų miegamųjų namas Australijos vakaruose esančiame Perto mieste ir visi jame esantys daiktai, įskaitant automobilį „Mazda“, motociklą, greitaeigį katerį ir parašiutininko įrangą, be to - supažindinimas su I.Usherio draugais ir bandomasis laikotarpis jo darbe parduotuvėje „Jenny Jones Rugs“.

I.Usheris pirkėjo pavardės neskelbs tol, kol privačiai nepasikalbės su juo telefonu.

Apie ateitį jis kalbėjo taip: „Turiu kelias idėjas. Norėčiau pakeliauti. Norėčiau užlipti į Eifelio bokštą - tai vienas dalykų ilgame sąraše to, ką norėčiau pasiekti“.

(1 Australijos doleris - 2,11 lito)


Rašyti komentarą...
a
asd
2008-06-30 08:27:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
minedui taip reiktu padaryt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų