Ketvirtadienį Pabaltijo indeksai pradžioje kiek kilę galiausiai smuko. Tam įtakos turėjo ir vietinių investuotojų vangumas ir kritusios Europos akcijų rinkos, rašoma Finhill.lt Baltijos šalių rinkos apžvalgoje.

Vilniaus vertybinių popierių biržos indeksas fiksavo menką 0,01 proc. neigiamą pokytį. Jau kelintą prekybos sesiją iš eilės rinkos dalyviai susitelkę ties saugiausia pozicija „TEO LT“, kurios akcijų

perleista už daugiau kaip pusę milijono litų, o kaina krito vos 1 centu. Banko „Snoras“ akcijos fiksavo teigiamą virš 2 proc. kilimą, o „Ūkio bankas“ visgi išlaikė nepakitusią kainą. Ir toliau investuotojų susidomėjimo netrūko „Lifosos“ pozicijoje, kurios akcijos pateko į aktyviausiai prekiautų trejetuką.

Beveik 12 proc. kilo „Invalda“ akcijos, tačiai tai tik akivaizdus kainos užkėlimas, mat sandorių būta vos 8. Bendra biržos apyvarta siekė 1,2 mln. litų. Rygos vertybinių popierių biržos indeksas sumenko 1,18 proc. Vakar apyvarta kaip įprastai buvo itin menka – 5 tūkst. latų, o pigusių ir brangusių akcijų būta po lygiai. Talino vertybinių popierių biržos indeksas garmėjo žemyn 1,8%.

Didžiausią kritimą rodė nekilnojamojo turto bendrovės „Arco Vara“ akcijos, kritusios virš 18 proc.Na, o dižiąją dalį bendros apyvartos galima priskirti kompanijos „Tallink grupp“ akcijoms. Bendras

kilusių ir kritusių pozicijų santykis buvo 0/10.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų