REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Redakcija skelbia šimtas šešiasdešimt septintąjį komentatorių, kuriuo tapo skaitytojas „rrr“. Šią savaitę jis aktyviausiai komentavęs naujienas žmogus.

REKLAMA
REKLAMA

Šį kartą nugalėjo „rrr“

Redakcija su laimėtoju susisieks asmeniškai ir įteiks leidyklos „Vaga“ įsteigtą Aido Kelionio knygą „Geltonas radijas“. Antroje ir trečioje vietose liko komentatoriai „Petras“ ir „Amdrius“.

REKLAMA

Ateinančią savaitę vėl vyks aktyviausio komentatoriaus konkursas, kurio metu gerą knygą gali laimėti kiekvienas.

Aktyviausias komentatorius bus apdovanotas leidyklos „Lengvas būdas“ įsteigta Allen Carr knyga „Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims“..

 

Balsas.lt nori sužinoti, kokios pasaulio ir šalies naujienos bei procesai jums aktualiausi, todėl kviečia aktyviai reikšti savo nuomonę komentarų skiltyje po straipsniais. Pastebėti bus visi, iš jų redakcija išrinks ir maloniai nustebins aktyviausius.

REKLAMA
REKLAMA

Dėmesio! Papildytos taisyklės:

Apdovanojami bus TIK tie komentatoriai, kurie:

1. Nuo pirmadienio iki sekmadienio po straipsniais parašys daugiausia komentarų. Komentuodami straipsnius rašykite savo vardą ar slapyvardį bei NEPAMIRŠKITE palikti el. pašto adreso (el. pašto redakcija neviešins, jis reikalingas tik susisiekti su laimėtoju. Jei pašto adreso neįrašysite, nedalyvausite rinkimuose).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

2. Bus sumuojami tik prasmingi ir straipsnio temą atitinkantys komentarai. Beprasmiai simbolių deriniai vertinami nebus. Taip pat, siekiant nustatyti komentatorių ir jam priskirti komentarą, į bendrą komentarų skaičių nebus  skaičiuojami tie komentarai, prie kurių nebus parašytas el. pašto adresas.

3. Kiekvieną savaitę Balsas.lt redakcija rinks naują daugiausiai kartų komentaruose savo nuomonę išreiškusį balsas.lt skaitytoją. Jam atiteks „Vagos“, „Alma Littera“, „Minties“ ar „Obuolio“ leidyklų įsteigti prizai.

4. Tas pats komentatorius konkurse gali laimėti ne dažniau kaip vieną kartą per keturias savaites.

Ankstesnius portalo „Balsas.lt“ tradiciniu tapusio konkurso „Aktyviausias komentatorius“ laimėtojus rasite čia.

Leidyklos „Alma littera“ įsteigta D. C. Fernback  knyga „Palaimos namai“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų