Rašyti komentarą...
tai ką baigėsi šis puikus konkursas
cia geras gavau priza,delfi,15min blokavo gazdino teismais,perejau i balsa ir prizas,komentarus rasau daugiausia kur pora etatiniu brudu cia gadina nuotaikas su savo padaru uzsakytais komentarais,nu tada as pradedu ir grubiai juos komentuoju,vienas dalykas kai zmogus klista,kitas kaip tendencingai daro savo brudu juodus darbus,su tais padarais neviniuoju zodziu i vata nes jie ne zmones jie isgamos,o kitaip jie nesupranta,aciu redakcijai kad netrumpina uz teisybe kaip kiti ponai
GEGUŽĖS 29 d. SĄJŪDININKŲ, NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARŲ TEISMAS
Šį antradienį, kovo 29 d. 10 val. ryto Vilniaus 2-osios apylinkės teisme( Laisvės prospektas 79A) bus teisiami Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai ir visuomenės judėjimo Už Teisingumą iniciatoriai: Alvydas Medalinskas, Bronius Genzelis ir Romualdas Ozolas ( pastarieji du visuomenės veikėjai, kaip žinia, yra Nepriklausomybės Akto signatarai), patraukti atsakomybėn už tai, kad, vadovaudamiesi Konstitucija, pakvietė į piliečius į protesto akciją, raginančią nesitaikstyti su neteisingumu Lietuvoje, apie tai informuodami, kaip nurodo Konstitucija, ir atsakingas valdžios institucijas. Nepaisant to, buvo apkaltinti įstatymų laužymu. Visi, kam yra brangios mūsų valstybėje įtvirtintos konstitucinės ir piliečių teisės ir kas yra įsitikinę, kad, visuomenė, tauta ir piliečiai turi būti savo valstybės šeimininkais, visi, kas gali, yra kviečiami stebėti šį teismo posėdį.
Šią informaciją kviečiame persiųsti ir savo draugams bei bendraminčiams.
Youtube: /watch?v=-JdsfalLDyo
Nugalėtoją ir įsigijus vertingą prizą
Jeremijo 5: 28 Jie taip nutuko, kad net blizga, jų nedorybei nėra ribų. Jie negina našlaičių teisme, tačiau klesti. Jie nežiūri vargšo teisių. KAS BUVO, TAS IR DABAR VYKSTA! BET AR ILGAI TAI TĘSIS? NE! I Samuelio 2: 8 Jis pakelia iš dulkių vargdienį, iš sąšlavų duobės iškelia vargšą; juos pasodina greta kunigaikščių ir leidžia paveldėti jiems šlovės sostą. Viešpačiui priklauso žemės pamatai, ant jų Jis pastatė pasaulį. Psalmės 10: 14 Tu matai tai, nes žiūri į vargą ir skausmą, kad atlygintum savo ranka. Vargšas atsiduoda Tau, Tu esi našlaičių globėjas. Psalmės 14: 6 Jūs laikote nieku vargšą, bet jo priebėga yra Viešpats. Patarlės 28: 27 Kas duoda vargšui, nestokos, o kas užsimerkia, kad jo nematytų, bus labai keikiamas. Izaijo 41: 17 Kai vargšai ir beturčiai ieškos vandens, bet jo neras ir jų liežuvis sudžius iš troškulio, Aš, Viešpats, Izraelio Dievas, išklausysiu juos, nepaliksiu jų. Izaijo 66: 2 Mano ranka visa tai sukūrė, ir taip visa atsirado, – sako Viešpats. – Aš pažvelgsiu į žmogų, kuris yra vargšas bei turi atgailaujančią dvasią ir dreba prieš mano žodį. JEI MANOTE, KAD BIBLIJA TĖRA TIK PASAKŲ KNYGA, SKAUDŽIAI NUSIVILSITE. ATGAILAUKITE! PRIIMK JĖZŲ KRISTŲ Į SAVO ŠIRDĮ IR GYVENIMĄ IR BŪK IŠGELBĖTAS! NEDELSK. IR PRADĖK SKAITYTI BIBLIJĄ. ŠIANDIEN! DABAR!
dar ir cia galite komentuoti
dar ir cia galite komentuoti
komentuok.lt
toks vaizdelis ,kad padaret dar viena facebook ir drocinat vienas kita
ble,kalbininkas atsirado,p*daras
ble pydaru sutve

Skaitomiausios naujienos
Į viršų