„Aviva“ parduoda verslus Lietuvoje ir Lenkijoje vokiečių „Allianz“ už 2,7 mlrd. eurų

„Aviva” grupė sutiko parduoti savo įmones Lenkijoje ir Lietuvoje didžiausiam Vokietijos ir vienam didžiausių draudikų pasaulyje „Allianz“ grupei už 2,7 mlrd. eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šiuo, aštuntuoju, sandoriu „Aviva“ baigia reikšmingą strateginį dalies verslų pardavimo etapą ir toliau koncentruosis į Jungtinės Karalystės, Airijos ir Kanados rinkas. 

„Verslų Lietuvoje ir Lenkijoje pardavimu baigiame aštuonis mėnesius trukusį mūsų verslo portfelio pertvarkymą. Pajamos iš  visų sandorių siekia 7,5  mlrd. svaro sterlingų. Tai mums leido  žymiai sumažinti skolą ir  įgalins generuoti reikšmingą grąžą akcininkams“ – pranešime cituojama „Aviva“ grupės vykdomoji direktorė Amanda Blanc. 

Teigiama, kad bendrovės klientai, kurių Lietuvoje skaičiuojama tūkstančiais, įtakos dėl šio sandorio nepatirs.

Esą klientams ir toliau bus teikiamos aukštos kokybės paslaugos ir aptarnavimas. Bendradarbiavimas su draudimo tarpininkais bus tęsiamas tais pačiais pagrindais. Bendrovių Lietuvoje ir Lenkijoje vadovybė bei darbuotojai lieka dirbti perduodamose įmonėse. 

Sandoriui taikomos įprastos užbaigimo sąlygos, apimančios valstybės institucijų patvirtinimus. Tikimasi, kad sandoris bus baigtas per vienerius metus.

„Allianz“ grupė yra tarp pasaulio didžiausių draudimo ir turto valdymo grupių. Turi virš 100 mln. klientų 70-yje pasaulio šalių. 2020 metais virš 150 tūkst. „Allianz“ darbuotojų pasiekė 140 mlrd. eurų pajamų ir uždirbo 10,8 mrld. eurų pelno.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų