„Aš myliu savo įmonę“ apdovanojimuose savo patirtimi dalinsis geriausi vadovai

Jau penktus metus rengiamas konkursas „Aš myliu savo įmonę“ šiais metais svečius pasitiks kiek atsinaujinęs. Be tradicinių mylimiausių įmonių apdovanojimų, renginio dalyviai turės išskirtinę galimybę išgirsti didžiausių įmonių vadovų pasakojimus apie tai, kaip suburti stiprius kolektyvus bei įžiebti komandinę dvasią. Savo patirtimi formuojant stiprų kolektyvą su renginio svečiais dalinsis „Tele2“ komunikacijos direktorius Baltijos šalims Andrius Baranauskas, vienos geidžiamiausių įmonių „Adform“ personalo vadovė Agnė Klasavičienė bei darbuotojų ugdymo ir kompetencijų centro „Emblick“ vadovė Agnė Novikienė.

Diskusijų forumas „Komandinė dvasia: prabanga ar būtinybė“ šiais metais sukvies visus pasvarstyti apie stipraus kolektyvo bei komandinės dvasios svarbą darbe. Didelių įmonių vadovai žino, kad darbuotojus motyvuoja ne vien geras uždarbis, bet ir buvimas kolektyvo, įmonės dalimi, geri santykiai su kolegomis ir vadovais bei stipri komandinė dvasia bei noras siekti kartais net ir neįmanomų tikslų. Tik atsidavę ir savo darbą mylintys darbuotojai gali įmonei atnešti sėkmę, prisidėti įgyvendinant strateginius tikslus ar siekiant užsibrėžtų rodiklių.

REKLAMA

Andrius Baranauskas, vienos didžiausių telekomunikacijų kompanijos „Tele2“ komunikacijos direktorius, sako, kad komandinę dvasią geriausiai sustiprina bendros vertybės.

„Visos įmonės turi vertybes, tačiau ne visur tos vertybės veikia. Kodėl? Nes negana jas užrašyti ir padėti į stalčių. Reikia, kad visi vertybes žinotų ir jas pritaikytų kasdieniniame darbe“, – sako A. Baranauskas, diskusijų forume ketinantis papasakoti kaip vertybių sistema gali įkvėpti veikti.

Geidžiamiausios įmonės titulą ne kartą iškovojusios įmonės „Adform“ personalo vadovė strateginiams projektams Agnė Klasavičienė sako, kad organizacinės kultūros kūrimas yra būtinas kiekvienai įmonei.

„Darbuotojai myli įmonę, kurioje jie jaučiasi laimingi. Laimingi jie jaučiasi tada, kai žino, kad sukuria vertę, tobulėja ir realizuoja save. Kai kuriuos dalykus mes suprantame / pajaučiame patys, tačiau mums visiems yra labai svarbus žmonių, kuriais mes pasitikime ir tikime, grįžtamasis ryšys: ar jie atkreipia dėmesį į tai, ką mes darome, ar jie tai vertina, kur jie mato prasmę. Kai mus įvertina už tai ką mes darome, mes norime stengtis dar labiau“, – sako A. Klasavičienė, kuri pasidalins, kaip atiduoti tokį grįžtąmąjį ryšį, kuris darbuotojus įkvėptų.

Savo mintimis dalinsis ir konkurso „Aš myliu savo įmonę“ komisijos nariai, klausimus tiesiogiai galės užduoti kiekvienas dalyvausiantis renginyje. Viename moderniausių biurų centrų „Technopolis Ozas“ vyksiančio renginio metu bus apdovanotos ir mylimiausiomis pripažintos įmonės, kurios gaus šį titulą patvirtinančius apdovanojimus.

Daugiau informacijos: www.myliusavoimone.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų